Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

koristim huawei i rootavn je, cygonemod je na njemu sada, medjutim imam problem prilikom poziva, odjednom na sred razgovora sagovornik me ne cuje ja njega odlicno..

Link to comment

u8650 soniccygan sedmicane cujem se uopste, samo prekid odjednom, kad ga restartujem onda je ok ali kratko..sad, dok sam koristio 2g, ili 3g to se obavezno desavalo, sad je pocelo i mimo toga,

Link to comment

a pre flesovanja CM-a se to nije desavalo?ja imam problem kada razgovaram sa korisnicima onog ascend g300.. slabo ih cujem, pa sam mislio da je to isto kod tebe, te bi problem bio do samog aparata (verovatno).okrenuo sam par strana na xda, ali nisam nasao nekoga ko se zali na tako nesto.. mada na jednoj od stranica stoji link za audio fix, ali nije pisalo koji problem tacno resava. (AUDIO FIX CM7.2 http://www.mediafire.com/?5u129368yylgxp8 )pogledacu kasnije na jos par mestajesi li probao da flesujes rom ponovo? ali da uradis wipe svega pre toga

Link to comment

prije flashovanja nije, nakon toga jesam wipe, update cm i ne mogu cak uraditi, nema ovog modela na listi za apdejt, tako da cini mi se malo da je i do hardwera nekog. vidjecu, ne ostavlja mi se na garanciju, moram unroot da radim i da cekam ihahaj.

Edited by beeva
Link to comment

Nemoj ni pokusavati oficijalni update, kada ti je rootovan fon, jer ces tako mozda sjebati root, a mom ortaku se brickovao fon tako. Bolje isprati na xda kada oni stavljaju svoje update verzijeA jesi li probao neki drugi rom? Da li se na njemu isto desava, i da li se desavalo pre flesovanja CM-a?Posto ti sagovornika cujes, on tebe ne, a signal ti je ok, moguce onda da je mikrofon sjeban.Probaj da snimas sebe par minuta i vidi da li i onda prekida ili je to samo slucaj prilikom poziva

Link to comment

nisam isao na oficijelni update..nekad se desava u 10oj sekundi razgovora, nekad se ne desava nikako..nisam probao drugi rom, ovaj mi je kolega odradio, on tvrdi nije do roma..pogledacu microfon.hvala, svakako.

Link to comment

@Nexus 4ne znam koliko je to nekom bitno, ali Nexus 4 nema slot za dodatnu memoriju (kao ni ostali Nexus-i)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Da, to mu je jedan od daunsajdova. Ali ja i onako ne trpam mnogo stvari u telefon (mislim pre svega na muziku i video), tako da cu od slobodnih 5-6 GB, nakon sto potrosim jedan deo na aplikacije, imati jos 3-4 giga za storidz.Ostale mane su nesto slabija kamera, mogucnost klizanja zbog stakla na obe strane, baterija koja je na 4.1.2 bila, da kazemo sumnjiva. Ali ostatak dere. I to sve za 270 evritja

Link to comment
Šta se dešava sa aplikacijama "whats app" i "viber"?Na marketu ih nema u opcijama za skidanje a ako instalirate stare verzije sa racunara pri "update"-u izbacuje poruku "this app is not available in your country"
Nije beholder blesavi da... meni whatsapp trebao da traje do 2 marta;ponovo ga instalirao i sad mi kažu da imam još dva meseca :)
Link to comment

Naravno da sam pročitao (ču čitao, izbacio preko celog ekrana poruku da "uživam u korišćenju aplikacije 1. god), samo meni je trebala da istekne pre par dana;17 februara me je obavesti la da mi ostaje još 14 dana (to bi bio 3 mart)a meni danas kaže da imam još dva meseca, ne znam ni ja razlog ali se ne bunim ....

Link to comment

Jaoj, ja sam tek sad skontao sto meni radi normalno update whatsappa i vibera preko marketa (bar mislim da je zbog ovoga)Stavio sam neki market unlocker, pa sam se turio da me gleda kao da sam iz USA, te normalno vidim ove i jos neke aplikacijeSmem li ovde da okacim zippyshare sa ovom .apk? Pa da skine ko voliE da, ja nisam updateovan na google play, vec sam ostao na marketu, tako je napravljeno na ovom romu, brze i lakse mi radi, pa ne znam kako ce se market unlocker apk ponasati.. mada bi trebalo da bude sve isto i ok

Edited by Have_Fun
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...