Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Poslala i meni prijateljica..ja rekoh da mi se javi za 24 sata sa drugacijom bojom ikone..Naravno da je fejk
Ovaj broj telefona ja uopšte i nemam među kontaktima.... Edited by eye of the beholder
Link to comment
prekosutra pazarim nov telefon - sveo sam izbor na Xperia J ili HTC Desire X? ajde bacite koji proetcontra da mi pomognete da prelomim.....
Par dana sam koristio desire X.Odličan. Izgled, materijal, brz...
Link to comment

Ja sam nedavno uzeo Desire X i prezadovoljan sam.Upravo ovo sto wall kaze, odlican izgled i brzina. Jedino mi je malo trebalo vremena da se prilagodim na velicinu, jer sam presao sa Wildfire-a, i na power dugme, koje je sa gornje strane na sredini, dok je kod Wf sa gornje strane desno. Ali, to sam samo ja :)Ja sam uzeo u beloj boji, jer crne nije bilo u Delti, gde sam ga kupio, pa me je mrzelo da se cimam po drugim Telenor radnjama i nadjem crnu varijantu. Ali stvarno, su obe odlicne.U svakom slucaju, moj glas ide Desire X.

Link to comment

Pratio malo uživo ovaj Samsungov S4 event, mada ni sam ne znam zašto kad mogu sutra pročitati sve što me zanima.Sama ideja ovakvog predstavljanja novog gedžeta mi je bezveze. Glupo je i smara čak i mene koji volim sve te tehničke novotarije.I Apple promocije sa beskonačnim samohvalisanjem naspram ovoga deluju zanimljivo.Sve u svemu, novi Android lider ima kameru od 13 megapixela sa gomilom nekih nepotrebnih funkcija, ultra mega giga HD amoled ekran diagonale 5 inča sa 444 ppi, quad-core procesor...Težak je 130 grama, i tanak 7,2 mm. I naravno plastika, dizajn im nikad nije bio jača strana, a i razlika u odnosu na S3 je minimalna. Zato su mi i smešni ovi tizeri zadnjih dana, i izgled telefona pod velom tajne.

Edited by mr@ki
Link to comment

Izgleda kao s3 ili se meni tako čini...E sad što se tiče procesora neke zemlje će dobiti sa 4 a neke sa 8 core.Svaka čast onome ko bude primećivao razliku. :)Disp. je svakako čudo, to će vrediti videti.

Link to comment
Pratio malo uživo ovaj Samsungov S4 event, mada ni sam ne znam zašto kad mogu sutra pročitati sve što me zanima.Sama ideja ovakvog predstavljanja novog gedžeta mi je bezveze. Glupo je i smara čak i mene koji volim sve te tehničke novotarije.I Apple promocije sa beskonačnim samohvalisanjem naspram ovoga deluju zanimljivo.
wired to lepo sumirao:
“It’s the Star Wars Christmas Special of events,” — Roberto Baldwin, Wired Staff Writer on the Samsung Galaxy S IV product unveiling play monstrosity.
&
This might go down as one of the worst product presentations in history. Please, every tech company on earth, do not turn your product launch into a play. That was painful to watch. ... This is one of the most anticipated phones of the year, and it’s an evolutionary step forward from the S III. It should be a fine, if not outstanding piece of hardware. But please, God, no more plays.This is worse than Qualcomm’s CES debacle."
Sve u svemu, novi Android lider ima kameru od 13 megapixela sa gomilom nekih nepotrebnih funkcija, ultra mega giga HD amoled ekran diagonale 5 inča sa 444 ppi, quad-core procesor...Težak je 130 grama, i tanak 7,2 mm. I naravno plastika, dizajn im nikad nije bio jača strana, a i razlika u odnosu na S3 je minimalna. Zato su mi i smešni ovi tizeri zadnjih dana, i izgled telefona pod velom tajne.
ne vidim zasto bi s4 bio lider i sta donosi novo u odnosu na postojece telefone koji vec imaju full HD, 13MP kamere, (nepotrebnih) 2 giga ramaosim kroz besomucno guranje kroz reklamejedino sto je prava razlika u odnosu na postojecu konkurenciju je 8jezgarni procesor :frust:i ono govno od samsungovog skina za android Edited by Zverilla
Link to comment

1,9 procesor ...(ja mogu mog htc sensation da "teram" do te hercaže)očekivao sam barem 2,2 :(i ta platika...dokle? dajte keramiku aman!dobro, baterija mu je 2600mAhbarem nešto

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Kod s4 tih 8 jezgara nikada nece moci da radi zajedno, ili rade slabijih 4 ako nisu zahtevne stvari, ili jacih 4, ako se rade zahtevnije stvari. Tako da ono... marketing...

Link to comment
ne vidim zasto bi s4 bio lider i sta donosi novo u odnosu na postojece telefone koji vec imaju full HD, 13MP kamere, (nepotrebnih) 2 giga ramaosim kroz besomucno guranje kroz reklame
Zato sto je najprodavaniji.Elem, trziste mobilnih telefona je najcemernije na svetu trenutno. Neverovatna fetisizacija proizvoda od strane konzumenata, koji su svaki put sve dosadniji. Nokia i HTC donekle rade nesto zanimljivo, ostali tuga i jad. Na prvom mestu market leader Samsung. Zasto samo 440ppi ekran? Dok ne dodje do 43534ppi, necu biti zadovoljan.
Link to comment

HTC je po meni uradio super stvar sa tim sto je umesto da puknu 13mpx kameru na novi model, stavili od 4mpx sa poboljsanim senzorom!I jebeni zvučnik su stavil napred!!

Link to comment
Elem, trziste mobilnih telefona je najcemernije na svetu trenutno. Neverovatna fetisizacija proizvoda od strane konzumenata, koji su svaki put sve dosadniji. Nokia i HTC donekle rade nesto zanimljivo, ostali tuga i jad. Na prvom mestu market leader Samsung. Zasto samo 440ppi ekran? Dok ne dodje do 43534ppi, necu biti zadovoljan.
+tisucua ne smemo zaboraviti ni to kome je tanji.moj ima 0.2mm manje od tvoga, to je tako beskonacno kul!(istina, oba hipoteticka telefona cuce u nekoj ogavnosti od zastitne kutije, al to nije bitno kad se raspravlja phonometrija)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...