Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mene ne brine ni pisac ni urednik, brinem se za masu kojoj se ovo servira. Imaju li problema sa varenjem? :lolol:

Ja mislim da je sad vec i Nadalu muka od takvih tekstova, a Fedu nakon W 2019. dodju kao so na ranu. 

 

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, copkillah said:

 

meni je ovo skroz okej, nije rekao ništa pogrešno niti je dao vrednosni sud, samo je izneo činjenice

 

činjenica je da Novakovi navijači odskaču od onoga na šta su ljudi navikli na teniskim mečevima

 

 

Kako odskaču od npr. ovih?

 

E4CB7507-C853-493F-AAF9-D7A4505AD906.jpeg

 

4991D887-0A86-49B3-9CFF-3EDDFFDCD1F0.jpeg

 

 

Novakovi navijači nisu ništa bolji niti gori od navijača drugih velikana tenisa. Bodu oči samo onima koji ne žele da vide ni njih ni njega na stadionu. A zašto ne žele da ga vide, to je lepo i još direktnije sumirao ovaj rasista koji opušteno piše za Telegraph.

 

The two Europeans were seen as gentlemen, pin-ups whose humility and quietness off the court matched their energy on it. It was Blur vs Oasis but with better tans: you were one or the other.

The other was Djokovic, an elastic scrap of a man with a shoe brush for hair and a playing style that would come to be defined as much by never-say-die defence as brilliant attack. 

 

Dva europljanina nobles manira protiv štrokavog istočnjaka koji na glavi ima četku za cipele tj. previše mu je crna kosa. Blur i Oasis protiv treš folka.

 

To je ono što njih muči, a što onda projektuju na njegove navijače.

 

  • Tužno 1
Link to comment
9 hours ago, Budja said:

 

a onaj da je Novak osvojio svoje GSlemova u slaboj eri. :laugh:.

I to ga poredi sa Federerom u tom smislu. :laugh::laugh:

a pickica koja je eskivirala svetski rat, i naosvajao se slemova dok su njegovi vrsnjaci krvarili po rovovima? takav ne da nije goat, nego mu treba oduzeti sve te slemove...

argumenti su toliko besmisleni da mi najvise izgleda da se profesor zajebavao

Link to comment
5 minutes ago, April said:

El samo mene smara kad se Đoković prosere o nebeskim temama?

 

Igraj bre tenis, čoveče, jebo te lajf koučing

Ih, kad bi se ovako pppovci odnosili i prema politici&Đokoviću

Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Ne mogu da se setim, da li se o goatu pricalo i pre Feda ili je to sa njim pocelo? 

 

realno, nismo tada mnogo pratili tenis :D

 

a nije bilo ni socijalnih mreza

Link to comment
1 hour ago, Serena said:

Ne mogu da se setim, da li se o goatu pricalo i pre Feda ili je to sa njim pocelo? 

Ma kakvi. ja sam i pratila tenis i to  iz čistog uživanja. Nisam se uopšte zamarala večnim listama i brojem osvojenih turnira. To su znali samo oni malobrojni novinari sportskih rubrika koji su bili primorani da prate opskurne sportove.

  • +1 1
Link to comment

Ja se nesto kroz maglu secam da je Sampras vazio za najboljeg ali da niko tome nije pridavao previse znacaja. Mislim da je tada svako voleo tenisera po tome koliko mu se svidjao stil igre. Moj omiljeni je bio Agasi :wub:

 

Mozda je razlika sto si nekad imao vecu grupu igraca slicnih po kvalitetu, ovde se pojavio trio koji vec 20 godina siluje sve druge igrace koji probaju da i sami nesto uzmu. 

 

  • +1 2
Link to comment

Pa dobro, ljudi ne vole Djokovica. Nema to veze sa tim sto je iz Srbije, i Jokic je iz Srbije pa ga vole svi, Novak nema personality koji mozes da volis. Previse nervozan, isfoliran, arogantan... Kad na to dodas da ne igra lep tenis kao Federer problem je smatrati ga za lice tenisa pogotovo strancima koji za razliku od nas nemaju nikakvu konekciju sa njim. 

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Meni je i dalje teško da prihvatim da je Đoković>Borg

 

Obojica su godinama dominirali u top konkurenciji na različitim podlogoma, ali, ruku na srce, Borg nikad nije osvojio USO, i potrajao tek 6 godina. Možda je za tenis bio veća revolucija od Novaka, ali realno, ispratio sam obe karijere koliko se moglo(recimo, nismo mogli da gledamo Borga na RG): Novakova karijera je čudesna. Od predaje Vavrinki u Umagu, pa sve do najnovijeg povratka u 36.godini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...