Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

10 hours ago, Arkadija said:

Brate :blink:

 

Ah taj superiority kompleks zapadnjaka prema smrdljivcima iz istocne Evrope ostatka sveta. Procice i to, kako se teziste ekonomske i politicke moci bude kretalo po Zemljinoj kugli.

 

Da se razumemo ne kazem da svi na zapadu su ovakvi al da ih ima ima ih. Neka pati gospodin ko god da je, sto je ork sa istoka obrisao pod sa njegovim ljubimcima :hihi:

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
16 minutes ago, Šumejker-Levi 9 said:

 

Aha, dok je Fedal bio u jeku, onda je priča o GOAT-u imala smisla, a sad kad je mlađi brat porastao i krenuo da lema sve, onda puj pike ne važi više.

 

Sačekaj da treniram dve godine da mogu da se potučem sa tobom, jer sad nije fer, ma jeeeeeste.

Ja sam to razumela da je pisano sa ironijom. Pa to je valjda jasno.

Link to comment

Članak iz Guardiana je bukvalno umobolan. Nije to sramota tog autora već urednika koji je dozvolio da mu se jedan takav užasan primer nepoznavanja sporta, te manjka ljudskosti, obzira pa i poštovanja prema nekome ko je upravo uzeo 23i slem nađe na sajtu i u novinama.

 

Evo malo da se uživa:

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 hours ago, KNKNPNKN said:

ajd rasizam manje vise, ali logika da se novaku ne racuna superiornost zbog toga sto ima bolje fizicke predispozicije je pravi biser

 

a onaj da je Novak osvojio svoje GSlemova u slaboj eri. :laugh:.

I to ga poredi sa Federerom u tom smislu. :laugh::laugh:

Link to comment
16 hours ago, Budja said:

 

 

Mene sramota bilo da citam tekst.

 

Jos je lik profesor filozofije a logike nidje.

 

 

 

Lik je priglup, vise je pitanje sto je to u Guardianu koji bi kao trebalo da je nesto na nekom nivou...

Link to comment

Internet novinarstvo. Pišu se članci koji će imati najveći reach, najviše pregleda, najviše komentara, delenja. Boli njih dupe i za Đokovića i za Nadala i za tenis generalno. 

  • +1 2
Link to comment
23 hours ago, Arkadija said:

Brate :blink:

 

meni je ovo skroz okej, nije rekao ništa pogrešno niti je dao vrednosni sud, samo je izneo činjenice

 

činjenica je da Novakovi navijači odskaču od onoga na šta su ljudi navikli na teniskim mečevima

 

čak mislim da je ovim više potkačio one prve, taj teniski snobizam

 

Quote

Bored-looking blond men in designer shades. Crudité-thin women who for some reason refuse to use their jacket sleeves. Against this backdrop of clinking champagne glasses and easy unearned wealth, the boisterous Team Nole crews stand out like a breadstick in a Martini.

 

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...