Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

11 minutes ago, Redoran said:

Guardian ubrizgava trostruku dozu kopijuma jutros, i to onaj najlošiji krš koji preostane kada se kvalitetna roba razgrabi.

 

Neću da linkujem, iskočiće vam već negde.

 

Patnja kao takva.

qq i lele, koji paćenici, pa nisam mogla da verujem šta čitam

 

ako, ako, samo se blamiraju, tako im i treba

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

qq i lele, koji paćenici, pa nisam mogla da verujem šta čitam

 

ako, ako, samo se blamiraju, tako im i treba

 

Preleteh, em je dosadan tekst em zvuchi kao Novak je GOAT ali nemojte ga zvati tako jer me no like...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mel said:

 

Preleteh, em je dosadan tekst em zvuchi kao Novak je GOAT ali nemojte ga zvati tako jer me no like...

ne, nego baš zvuči, ''Novak nije GOAT'', ali recimo ako alkaraz osvoji 30, on će biti :isuse:

 

tekst je pun gluposti kakve se retko viđaju

čovek toliko ne može da sakrije svoju mržnju, da se i za notorne gluposti hvata, a ne verujem da je toliko glup

Edited by dùda
Link to comment
Just now, dùda said:

ne, nego baš zvuči, ''Novak nije GOAT'', li recimo ako alkaraz osvoji 30, on će biti :isuse:

 

tekst je pun gluposti kakve se retko viđaju

čovek toliko ne može da sakrije svoju mržnju, da se i za notorne gluposti hvata, a ne verujem da je toliko glup

 

Ma ja kazem koji je moj utisak, toliko jadno argumentuje kako Novak nije GOAT, da ja dobijam utisak da jeste vise iz njegovog clanka nego iz onih koji slave Novaka. Ovaj sto pise bas rezonuje onako kao neki jado koji ne kapira ni da kad si zavidljiv to makar treba da pokusas da prikrijes.

Link to comment

Suppose a tennis player comes along who is 10 feet tall. Every serve is an ace. He never loses a service game. He wins 30 grand slams. Is he the GOAT (greatest of all time)? No. The idea is ridiculous.

 

paaaaaaa, da, ako se pojavi teniser koji nikada ne izgubi servis i svaka serva je as, osvoji 30 slemova on je goat. 

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Pa ovaj i jeste mali Perica. Profesor filozofije koji je igrao tenis takmičarski kao klinac. Tj bio rangiran. Glupi kurton

 

Zapravo nisam mislio na njega, to je iz “Draga Saveta” rubrike.

 

Mislio sam na ovo, a to dolazi od njihovog nagradjivanog sportskog dopisnika koji je na licu mesta u Parizu. U zaključku direktno naziva Novaka sociopatom.

Link to comment

ima u gardianu i drugačijih članaka i izgleda normalnih komentatora 

https://www.theguardian.com/sport/blog/2023/jun/11/novak-djokovic-french-open-victory

 

Quote

The GOAT thing. Must we? Can we not? Perhaps the only remotely novel insight anyone can add to this insufferable pub debate is that men’s tennis has an opportunity to move beyond this wildly boring exercise in counting things and arguing about them. We get it: you have a favourite player and you like him very much. But can we now put a moratorium on this until Carlos Alcaraz gets to at least 15?

 

 

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

 

Zapravo nisam mislio na njega, to je iz “Draga Saveta” rubrike.

 

Mislio sam na ovo, a to dolazi od njihovog nagradjivanog sportskog dopisnika koji je na licu mesta u Parizu. U zaključku direktno naziva Novaka sociopatom.

eto, ja linkovala istri članak, nije mi se učinio loš, do toga na kraju nisam ni stigla, haha :D

 

ed.

članak je pisan engleskim koji je težak za moje površno znanje, ali to na kraju gde spominje sociopatiju i ortodoskiju, nije mi baš ni najjasnije na šta se odnosi, jer je pre toga spomenuo brisanje kosova sa mape (bez posledica), a što se sigurno ne odnosi na novaka

Edited by dùda
Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

Zapravo nisam mislio na njega, to je iz “Draga Saveta” rubrike.

 

Mislio sam na ovo, a to dolazi od njihovog nagradjivanog sportskog dopisnika koji je na licu mesta u Parizu. U zaključku direktno naziva Novaka sociopatom.

Quote

You can always spot the Djokovic fans at a grand slam tournament. There is a definite type at these events. Bored-looking blond men in designer shades. Crudité-thin women who for some reason refuse to use their jacket sleeves. Against this backdrop of clinking champagne glasses and easy unearned wealth, the boisterous Team Nole crews stand out like a breadstick in a Martini. What must it be like to glimpse this walled garden party from the outside, particularly when you started life with as little as Djokovic did? If you build yourself a glass palace, don’t be surprised if people want to break the windows.

Brate :blink:

  • Tužno 1
Link to comment

a ne znam, ja sam te sekvence malo drugačije razumela, ali biće da je do mog lošeg engleskog ili do želje da ne budu toliko govnari ili do toga što sam videla da je autor teksta indijac (čini mi se) pa sam želela da mu pripišem drugačiji ton

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...