Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

10 minutes ago, Ros said:

 

i sta ti govori o novaku?

 

Pa napisao sam sto puta, da mu je mnogo stalo da svi znaju da neće da se vakciniše. Ok, ti pucaš na neki moralnost, moguće je da ima i toga, mada ovo ponašanje sa testovima (testirao se, nije gledao mejl, nije znao, otišao među djecu, poslao djeci izvinjenje, izvinio se kolegi novinaru) govori da baš i nije on ovu koronu ozbiljno shvatio ili ga je bolio kurac za druge. O ovom sa brojevima testova ne ulazim u priču. Samo jedno je nesumnjivo - on želi da svi znaju da se nije vakcinisao.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Pa napisao sam sto puta, da mu je mnogo stalo da svi znaju da neće da se vakciniše. Ok, ti pucaš na neki moralnost, moguće je da ima i toga, mada ovo ponašanje sa testovima (testirao se, nije gledao mejl, nije znao, otišao među djecu, poslao djeci izvinjenje, izvinio se kolegi novinaru) govori da baš i nije on ovu koronu ozbiljno shvatio ili ga je bolio kurac za druge. O ovom sa brojevima testova ne ulazim u priču. Samo jedno je nesumnjivo - on želi da svi znaju da se nije vakcinisao.

 

nije rekao nista o vakcinaciji sve dok nije doslo do problema u australiji. 

neko ko zeli da se zna da nije vakcinisan ne ceka da ga se pritera uz zid, vec to objavi ranije. imao je gomile prilika da to objavi, ali nije. zaista ne znam kako je to tebi nesumnjivo

  • +1 2
Link to comment

U prevodu krio je tu informaciju nadajući se da će sve proći a da se on provuče, sad kad je govno pogodilo ventilator pa je morao da se autuje izlazi sa rečenicama "nemam dovoljno informacija o vakcinama, moje tijelo je moj hram, pazim šta unosim u sebe, to će mi sjebati spremu, ako budem morao da biram vakcina i karijera ili sloboda, biram ovo drugo". Mislim, ako hoda i oglašava se kao antivakser, onda je antivakser. Mislim, neće da se vakciniše i traži svaki mogući sebični razlog da to ne uradi, jok i nije antivakser.

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

U prevodu krio je tu informaciju nadajući se da će sve proći a da se on provuče, sad kad je govno pogodilo ventilator pa je morao da se autuje izlazi sa rečenicama "nemam dovoljno informacija o vakcinama, moje tijelo je moj hram, pazim šta unosim u sebe, to će mi sjebati spremu, ako budem morao da biram vakcina i karijera ili sloboda, biram ovo drugo". Mislim, ako hoda i oglašava se kao antivakser, onda je antivakser. Mislim, neće da se vakciniše i traži svaki mogući sebični razlog da to ne uradi, jok i nije antivakser.

 

ti se sad sam protiv sebe grudvas.

te hoce da se zna da nije, te je krio tu informaciju. 

sredi misli, pa se vidimo :)

 

btw, u pravu si da je krio. da je australija prosle bez sranja, ni dan danas ne bi bili sigurni da li je vakcinisan ili ne

Link to comment
30 minutes ago, Ros said:

btw, u pravu si da je krio. da je australija prosle bez sranja, ni dan danas ne bi bili sigurni da li je vakcinisan ili ne

 

Kad je Novak pogodio sudiju u grlo, mislio sam najgore je proslo. Ne moze nista gluplje od ovoga napraviti. Medjutim, uspio je poslao je onu poruku prije ulaska u avion. Uz to nije bio iznerviran kad je poslao. :isuse:

 

Sad je to lanjski snijeg. Bilo i proslo. Doduse, oganicio je sebi opcije. Treba se koncetrisati na buducnost. U tom smislu ovo sto je napravio u zadnjih sedam dana ohrabruje.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Više je šanse imao da ga ne uhvate a da se šatro vakcinisao nego ovo sa ovim testovima, silna zbrka.

 

Ja samo kažem da je njemu očigledno mnogo stalo da čitav svijet zna kako je on skeptičan oko vakcina. Jer rečenica "spreman sam da platim tu cijenu" ima cijenu, visoku prilično. On se svakako isflekao govnima oko ovog cimanja sa Australijom, a sad je dodatno zabrazdio u inat, a mogao je to sve prošlo proljeće da izbjegne zavrtanjem rukava, pa čak i na prazno.

 

 

Nije morao da zavrce rukav uopste. Bilo je dovoljno da se ne kurchi po instagramu a onda boga mi i da ne uradi bukvalno sve sto je posla toga uradio.

Edited by Caligula
  • -1 1
Link to comment
54 minutes ago, Ros said:

 

nije rekao nista o vakcinaciji sve dok nije doslo do problema u australiji. 

neko ko zeli da se zna da nije vakcinisan ne ceka da ga se pritera uz zid, vec to objavi ranije. imao je gomile prilika da to objavi, ali nije. zaista ne znam kako je to tebi nesumnjivo

 

ouvaj.. bukv je napisao "dolazim nevakcinisan"

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Tsai said:

ouvaj.. bukv je napisao "dolazim nevakcinisan"

 

A prije toga je mjesecima odbijao da odgovori da li je vakcinisan jer je to njegova privatna stvar. Dakle zelio je da se pohvali, ali kao sto rekoh, lanjski snijeg.

Link to comment
6 minutes ago, Stari tenis fan said:

Dakle zelio je da se pohvali,


To. Umislio da mu je odobreno izuzece jer je svet uvideo da je u pravu i da je antivakserstvo legitiman stav, a ne zato da budalu lakse prosvercuju i zahvaljujuci njemu obrnu neku kintu usred ovolike krize.

  • +1 3
Link to comment

501. put: ja nemam percepciju da je NĐ hteo da se "pohvali" da je nevakcinisan.

S ove vremenske distance, dobro je što je objavio na Instagramu dobio sam izuzeće, jer da nije, proterali bi ga usred turnira; sve bi se isto dešavalo, samo bi kasnije počelo, s prvom konferencijom za štampu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...