Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, SNARC said:

 

Ideologija je vazda bilo sjajno oruzje za autodestrukciju.

 

Inace..mislim da jos nije potvrdjeno to za 3 godine, nadam se bar da nije..a verovatno ni on nijr znao koji je potencijalni rizik svega ovoga.

 

ideologija i samopouzdanje, da

 

 

btw ja sam mislila da ce se proces otegnuti i da ce tako novak i da odradi turnir

Link to comment

Djovak, a i drugi ljudi, trebaju da se zamisle kada daju intervju za BBC. Sve sto kazu/bude objavljeno moze se koristiti protiv njih na sudu. Autocenzura za buduce generacije.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

 

pa jebiga, dali su mu i izuzece i vizu. mora sad da trazi necije glave, minimum direktor AO

 

Dali su mu vizu na osnovu LAŽI. I to je sve. 

I ja sam isprva bio na Noletovoj strani, ostavio sam i ovdje jedan post u tom tonu, Australci sasvim sigurno tu nisu bez svoje krivnje, ali poanta svega je da je lagao.

 

Ili je totalni moron pa je pozitivan išao među djecom u što ipak sumnjam. A u tom slučaju bi ga vi ako imalo držite do sebe morali osudit i to na zatvorsku kaznu, jer su obični ljudi za puno manje već završavali u zatvoru.

 

Ali 99,99% da je jednostavno - lagao. Nije imao važeći pozitivan test nego izmišljeni.

  • +1 2
  • -1 4
Link to comment
7 minutes ago, boldrock said:

 

Da li bi dolazio sledeće godine, čak i da je dobio na sudu? Možemo samo da zamislimo kako bi izgledali njegovi mečevi. Beše Martina Navratilova rekla da je bilo najbolje da se pokupio posle prve odluke i zapalio kući.

Pa nebi bili gori nego ove godine. 

Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

 

Ideologija je vazda bilo sjajno oruzje za autodestrukciju.

 

Inace..mislim da jos nije potvrdjeno to za 3 godine, nadam se bar da nije..a verovatno ni on nijr znao koji je potencijalni rizik svega ovoga.

 

Tri godine je automatski u ovakvim slučajevima, bar su tako pisali naši mediji. S tim da ima pravo tražiti izuzeće i za to :D Pa ako sljedeće godine bude normalnija situacija u svijetu i on cijepljen, može tražiti da mu se to ukine.

Link to comment
2 minutes ago, Carolostadien said:

 

Dali su mu vizu na osnovu LAŽI. I to je sve. 

I ja sam isprva bio na Noletovoj strani, ostavio sam i ovdje jedan post u tom tonu, Australci sasvim sigurno tu nisu bez svoje krivnje, ali poanta svega je da je lagao.

 

Ili je totalni moron pa je pozitivan išao među djecom u što ipak sumnjam. A u tom slučaju bi ga vi ako imalo držite do sebe morali osudit i to na zatvorsku kaznu, jer su obični ljudi za puno manje već završavali u zatvoru.

 

Ali 99,99% da je jednostavno - lagao. Nije imao važeći pozitivan test nego izmišljeni.

Moguce, ali mu viza nije oduzeta ni zbog jednog od ta dva scenarija. 

  • +1 8
Link to comment
8 minutes ago, x500 said:

Djovak, a i drugi ljudi, trebaju da se zamisle kada daju intervju za BBC. Sve sto kazu/bude objavljeno moze se koristiti protiv njih na sudu. Autocenzura za buduce generacije.

 

Je l njegovo priznanje na bbc koriscen kao glavni dokaz?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...