Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, Tsai said:

bice tesno ko u bulji :fantom:

sad mi se cini da je drveni opet preuzeo inicijativu

Wood je bio izuzetan u odgovoru Lloydu. Mnogo je sudija pitao oko jednog kljucnog argumenta: "Da li je ministar razamotrio koje su posljedice protjerivanja Djokovica po sigurnost Australije?" Wood je raeko ako je odgovr na to pitanje da, onda je on izgubio.

 

Wood kaze da ministar to nije razmotrio!

Lloyd kaze da jeste razmotrio, ali ne kaze po cemu se to vidi! Ministar nije duzan da napise u obrazlozenju!

 

Ne bih se kladio u koju stranu ce to da ide.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, boldrock said:

 

U kontekstu današnjeg suđenja je gore, jer što si poznatiji veći je tvoj uticaj.

Ma ne obracajte pažnju na mene, drma me ista nervoza kao kada Novak igra GS i recimo loše igra.

 

Samo je sada razlika da nemam nadu da može da nešto preokrene.  😁😥

Link to comment

Ali, Jala Brat i Buba Koreli.:laugh: Ne verujem sta citam.

 

Nije vise narocito bitno kako ce se ovaj slucaj na kraju zavrsiti pred sudom, sam tok slucaja je vec sada presao sve granice posle kojih normalan covek moze da oseca samo gadjenje prema jednoj fake drzavi. Sve sto je bilo potrebno je jedan tvrdoglavi bogatas koji privlaci veliku medijsku paznju i ekipa vrhunskih advokata koji zastupaju njegov slucaj. Kao sto napisah ranije, ono sto me posebno uznemirava je koliko je bilo i koliko ce tek biti ovakvih slucajeva kad su u pitanju nemocni i siromasni ljudi koji sa sobom ne mogu da dovuku tesku advokatsku artiljeriju.

 

Dragi forumski kenguri, zao mi je ali drzava vam je gola kurcina. I Srbija je gola kurcina ali svi znamo da je gola kurcina, svi drugi znaju da je gola kurcina, u svetu je prepoznata kao gola kurcina. Vasa gola kurcina se do sada vesto skrivala od svetske javnosti ali u konacnici ni ona nije nista drugo do - gola kurcina.

  • +1 10
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Kuku nama kad Vulin za jedno 3-4 godine shvati da postoji zemlja iz koje mozes da izbacis nekog na osnovu diskrecionog prava ministra.

 

Pricao sa suprugom.

 

Izgleda da je to ukidanje vize u medjunarodnom smislu prilicno diskreciono, nije Australija tu izuzetak.

 

Manualu Pik, profesorku lokalnog univerzitea koja je protestovala sa Indijancima protiv necega, je Korea izbacio pre sest godina iz Ekvadora jer mu se moze. Ono, moralno je bilo zgrazavanje ali se pravno nije moglo nista.

 

U svakom slucaju, dobro je da ponovo Lancia, Chandra, ja, Pera Lozac, Moonwalker, Gojko & Stojko, Mei, Dragance, Banecare, Mustang, Noskich, Marvin, James UK (ako smo svi na vizama).... znamo da smo ranjivi: da ako se slucajno izlanemo na Fejsu, Tviteru, pa i na PPP Forumu da nekom birokrati moze da se digne i da nas izbaci iz zemlje u kojoj boravimo desetak godina jer mu se moze.

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Budja said:

 

Pricao sa suprugom.

 

Izgleda da je to ukidanje vize u medjunarodnom smislu prilicno diskreciono, nije Australija tu izuzetak.

 

Manualu Pik, profesorku lokalnog univerzitea koja je protestovala sa Indijancima protiv necega, je Korea izbacio pre sest godina iz Ekvadora jer mu se moze. Ono, moralno je bilo zgrazavanje ali se pravno nije moglo nista.

 

U svakom slucaju, dobro je da ponovo Lancia, Chandra, ja, Pera Lozac, Moonwalker, Gojko & Stojko, Mei, Dragance, Banecare, Mustang, Noskich, Marvin, James UK (ako smo svi na vizama).... znamo da smo ranjivi: da ako se slucajno izlanemo na Fejsu, Tviteru, pa i na PPP Forumu da nekom birokrati moze da se digne i da nas izbaci iz zemlje u kojoj boravimo desetak godina jer mu se moze.

 

 

 

Osecam se uzasno bedno posle ovog slucaja a poslednja stvar na pameti mi je Djokovic i njegov slucaj. Kad zivis u banana drzavi kao mi ovde u Srbiji nekako je utesno da imas kome da zavidis sto zivi u nekoj boljoj, da znas da postoje mesta gde covek moze da ode i da mu bude bolje, da je bolje zasticen, da ta bolja drzava brine o njegovim pravima. Ovo je... ne znam sta je ovo... nemam reci. Sokiran sam, pre svega sopstvenom naivnoscu i gluposcu.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, harper said:

Kuku nama kad Vulin za jedno 3-4 godine shvati da postoji zemlja iz koje mozes da izbacis nekog na osnovu diskrecionog prava ministra.

 

pa rade to vec, uradili su jali bratu i bubi koreliju koji su mega zvezde na balkanu. slican je razlog kao i kod novaka, javnost se digla protiv njih, i to onaj najgori sovinisticki sljam i bam, zabranjeni. 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa rade to vec, uradili su jali bratu i bubi koreliju koji su mega zvezde na balkanu. slican je razlog kao i kod novaka, javnost se digla protiv njih, i to onaj najgori sovinisticki sljam i bam, zabranjeni. 

 

Jebali te obojica, smorio si s njima u picku materinu.

  • +1 4
Link to comment

eto kakav si covek, nisi principijelan i ne zelis da podrzis ljude koji su u istom problemu kao novak (mozda cak i gorem jer im je srbija najvece trziste na balkanu) samo zato sto ti se ne dopada njihova umetnost. sto bi reko buba corelli, gluh i nijem si za njihove probleme. 

  • +1 6
  • Haha 3
Link to comment
17 minutes ago, Budja said:

 

Pricao sa suprugom.

 

Izgleda da je to ukidanje vize u medjunarodnom smislu prilicno diskreciono, nije Australija tu izuzetak.

 

Manualu Pik, profesorku lokalnog univerzitea koja je protestovala sa Indijancima protiv necega, je Korea izbacio pre sest godina iz Ekvadora jer mu se moze. Ono, moralno je bilo zgrazavanje ali se pravno nije moglo nista.

 

U svakom slucaju, dobro je da ponovo Lancia, Chandra, ja, Pera Lozac, Moonwalker, Gojko & Stojko, Mei, Dragance, Banecare, Mustang, Noskich, Marvin, James UK (ako smo svi na vizama).... znamo da smo ranjivi: da ako se slucajno izlanemo na Fejsu, Tviteru, pa i na PPP Forumu da nekom birokrati moze da se digne i da nas izbaci iz zemlje u kojoj boravimo desetak godina jer mu se moze.

A da se ti malo pravis blesav negde drugde: ja, covek-seljak znam to otkako sam prvi put presao granicu, a bogami - ne zato sto sam lep i pametan - znao to i pre.

Ne valja samo sto je 99.99% ovih koje si gore pomenuo u svojim opisima i odbranama vrlih novih svetova u kojima zive i bacanju drvlja i kamenja na nas koji smo onako ispotiha pokusavali da ukazemo da to nije bas tako, sve velicajuci savrsenstvo i pravnosttm tih zemalja, propustali da pomenu takve i slicne detaljcice...

 

Znamo i ti i ja odlicno zbog cega i zbog koga su ostavljene ovakve rupe koje se samo cine apsurdnim i u kojima je sud nepotreban visak koji ispliva samo kada se potrefi da akter bude neko poput Djokovica: zapitaj se koliko je jadnika kroz sve ovo proslo, a da im je o sudbini odlucivao 1 covek ne jebavajuci sud i zakone, takozvana ljudska prava da ne pominjem: Australija posebno ima ogromnu istoriju izivljavanja nad imigrantima, narocito posle WW2 kada je u nju bilo lakse uci nekom potvrdjenom, na delu dokazanom i svima poznatom eminentnom ustasi, nego Jevrejinu koji je preziveo Holokaust i to zato sto je pre rata bio - clan KP Nemacke.

Ili je nadlezni ministar/ministarstvo sumnjalo da je bio, rek'o im neko.

Ovakvih primera ima onoliko, pokusavaju da o njima govore i po neki Australijanci, pun ih je ako bas hoces i Internet, knjige da ne pominjem.

 

Sve u svemu, ispada da je jedina razlika izmedju Severne Koreje i Australije u tome sto je ova prva zajebala postojanje 1 suvisne instance - suda.

U obe zemlje na kraju stoji diskreciono pravo 1 majmuna da sjebe koga misli da treba, jebes sud, pravo i zakone.

Doduse, taj australijski majmun je demokratski izabran... :isuse: 

A mi sad kao treba da verujemo da je to garancija pravednosti... :D 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...