Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Kakav krah jednog odnosa koji traje već deceniju i kusur, ovo otprilike kao da Stejpls centar zabrani Džabaru da gleda utakmice Lejkersa. Sve je ovo otužno, ma koliko je zapravo i ovaj cirkus bio zabava za mase kao i sam sport generalno. 

 

edit:

da se ogradim, da je Đoković nekih opštih razmišljanja kao Džabar, vjerovatno do ovog svega ne bi ni došlo. 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Peter Fan said:

Plus sad automatski dobija i 3 godine zabrane ulaska. 

Nek proba na silu i sljedeće godine.

 

 

Nego, gledam na danskim vjestima prije neki dan. Pitaju ljude po Beogradu šta misle o ovoj nevolji oko Noleta. Neki fin gospodin, pred kamerom izjavi: Ovo sa Djokovicem je genocid nad genocidima!.

Mislim da je sve rečeno i nema se šta dodati!

Edited by Krampa
Typo
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

ja ne razumijem mozak koji je usao u ovaj rizik. mislim na novaka.

 

pa jebiga, dali su mu i izuzece i vizu. mora sad da trazi necije glave, minimum direktor AO

Link to comment
Just now, morgana said:

 

ja ne razumijem mozak koji je usao u ovaj rizik. mislim na novaka.

 

Ideologija je vazda bilo sjajno oruzje za autodestrukciju.

 

Inace..mislim da jos nije potvrdjeno to za 3 godine, nadam se bar da nije..a verovatno ni on nijr znao koji je potencijalni rizik svega ovoga.

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

Samo da se ovo ne ucrta u kolektivno pamcenje srba kao pobeda u boju na kosovu i pobeda nad nato-m 1999

 

bukvalno sam hteo da napisem da australski idioti nisam svesni kolko ce ovo samo da pospesi i antivakserstvo i nacionalizam. idioti potpuni

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Peter Fan said:

Plus sad automatski dobija i 3 godine zabrane ulaska. 

 

Da li bi dolazio sledeće godine, čak i da je dobio na sudu? Možemo samo da zamislimo kako bi izgledali njegovi mečevi. Beše Martina Navratilova rekla da je bilo najbolje da se pokupio posle prve odluke i zapalio kući.

Link to comment
1 minute ago, dùda said:

pa rekli su u startu, tj da se odmah vratio, opet bi mu visila nad glavom ta zabrana o 3 godine.

Ne, vec mu je to bilo predoceno pred prvu zalbu 

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

pa jebiga, dali su mu i izuzece i vizu. mora sad da trazi necije glave, minimum direktor AO

 

dobro ali mogao je da anticipira mogucnost negativnog ishoda u izvjesnom nivou vjerovatnoce tj rizik je bio poveci. od pocetka zna da nema ulaznicu od strane australije, a ona mu treba, nego ulazi na stos i apsurdno samopouzdanje koje dijeli sa organizatorom i viktorijom.

Edited by morgana
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Just now, Tsai said:

 

bukvalno sam hteo da napisem da australski idioti nisam svesni kolko ce ovo samo da pospesi i antivakserstvo i nacionalizam. idioti potpuni

A zaboli njih za to

 

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

bukvalno sam hteo da napisem da australski idioti nisam svesni kolko ce ovo samo da pospesi i antivakserstvo i nacionalizam. idioti potpuni

Sta briga njih za to, to je srpski problem. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...