Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

12 minutes ago, morgana said:

necemo vala sve ponovo o tome ko izdaje uslove za ulazak u au tj bar ja necu

ok, ajde ovako 

 

šta bi imale vlasti da poništavaju i oko čega bi se sudilo da on nije imao vizu ? 

pa u avion nije mogao da uđe bez vize.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, simetrije said:

Povrh sve muke, neće se ovo toliko loše završiti za Nola, pogotovo ako je tačno da nije dobio trogodišnju zabranu ulaska.
Neki mladac će propustiti Rafu kroz šake i pre finala AO, a Nolo će se u Srbiju vratiti kao heroj, lišen straha da će ikada odgovarati za ozbiljno krivično delo sa kojim ga se dovodi u vezu.


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

 

odakle ti to da nije dobio 3 godine? svuda pise

Link to comment

Ulazak u bilo koju zemlju na svetu:

 

1. Pasoš ili drugi važeći dokument

2. Viza (osim ako je bezvizni režim)

3. Bilo koji drugi specijalni uslovi koji važe u tom trenutku

4. Dobra volja graničnog kontrolora

 

Nažalost, zbog (4) uvek postoji rizik da bilo ko, bilo kada, ne bude pušten u državu. U 99,99% slučajeva za ovo se ni ne čuje, ovde smo čuli samo zato što je ovako visokoprofilni slučaj u pitanju.

 

Da se nadamo da će u budućnosti nekad ovo biti na svetskom nivou unificirano pa će uvek biti jasna pravila igre i neće zavisiti od kaprica graničara ili onih koji im daju plate.

Edited by Sammael
Link to comment
Just now, Mos said:

Dobra izjava za kraj. Sad neka se povuče malo i dobro razmisli šta dalje, vakcinisanje plus pomoć onim migrantima bi bio najbolji potez po mom mišljenju. Pa da uzme na miru šta mu pripada. 

 

 

 

naravno. i idealno bi bilo da se ne vraca ovde, na neki docek, nego u marbelju na kuliranje

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

 

odakle ti to da nije dobio 3 godine? svuda pise

 Prvobitno sam pročitao neki sumnjiv izvor, ali vidim da sam pogrešio, hvala na ispravci.

 

Postoji, doduše, mogućnost izuzetka od zabrane zbog "izuzetnih okolnosti", na šta Nolo verovatno neće ići pred naredni AO.

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

naravno. i idealno bi bilo da se ne vraca ovde, na neki docek, nego u marbelju na kuliranje

 

Pa valjda gdegod da su mu žena i deca, meni bi to bilo najnormalnije. 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Dobra izjava za kraj. Sad neka se povuče malo i dobro razmisli šta dalje, vakcinisanje plus pomoć onim migrantima bi bio najbolji potez po mom mišljenju. Pa da uzme na miru šta mu pripada. 

 

 

izjava je golo sranje, baš kao i ono jebeno slanje srdaca na kraju meča

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, renne said:

izjava je golo sranje, baš kao i ono jebeno slanje srdaca na kraju meča

 

Da nećeš možda da kažeš da je oportuna :dry:

 

Zajebanciju na stranu, nijedan sportista nema ništa od uterivanja kurca javnosti pa ni Djoković naravno. Zajebao se što je postavio onakav Instagram/Twitter post i to je to, šta da se radi. Svi sportisti će raditi onako kako je najbolje za njihovu karijeru i porodicu, pa je sasvim logično da smiri loptu i napiše kako mu je savetovano za dalje smirivanje strasti. Privatno ćemo se najebavati majke australijskoj vladi koliko treba, to se podrazumeva.

  • +1 1
Link to comment

Meni je OK ova pomirljiva izjava. A njome implicitno i amnestira sve oprezne kolege koje nisu suvise talasale ovih dana. Jos ce Kirjos da ga napadne da je i on sam picka :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...