Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Proterivanje je negde izmedju skandaloznog i apsurdnog ali sam mišljenja da će se stvari okrenuti za par meseci kad se situacija slegne, dese im se ti kurčevi izbori i Covid talas proleti. Mislim da ovo nije kraj odnosa izmedju Novaka i Australije, vrlo moguće da padnu neka izvinjavanja sa njihove strane tamo krajem godine. Naročito ako se vakciniše.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

Lik proteran na tri godine jer ima brz auto pa postoji mogućnost da inspiriše druge da kupe isti takav auto i krenu da gaze ljude po ulicama.

 

Vozačka dozvola OK, registracija OK, sve dažbine plaćene, nema kaznenih poena u bazi... ali jebiga ima taj članak na BBC.

 

Na našem forumu se često pominje Domanović iz opravdanih razloga. Ovo je 1 solidan trenutak da se ponovo pročita Danga.

 

Za Dangu i Vođu ne postoji pogrešan trenutak za čitanje

  • +1 5
Link to comment
47 minutes ago, Tsai said:

 

boldovano tesko bez vakcine. a iskuliraj malo pliz pa ces skontati da je sasvim normalno da uradi ono sto treba

Za Wimbledon ne treba vakcina. U Engleskoj nije obavezna nikome.

Link to comment

To je, za sada, jedini turnir gde bi mogao putovati/igrati, osim ako francuzi ne promene uslove. Mada, kako ima pasoš EU, onda može i u Francusku.

 

Edit: wimbledon jedini turnir. Ulete morgana

Edited by dragance
Slova
Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

 @Ted čim se probudi downloaduje komplet diskografiju Jare i Bube Karelija

 

nemam pojma ko su ti ljudi niti šta im se dogodilo. ako su doživeli neku nepravdu žao mi je.

 

da li postoji negde obrazloženje odluke za Novaka, ili se tek očekuje?

Link to comment

Koji smaraci.:isuse: Zbog cega uopste organizuju turnir, ako postavljaju milion uslova. To kao kada je Canada skoro organizovala U20 WC u hokeju. Krenulo zarazavanje po par igraca po ekipama , a oni op ceo tim u karantin. Naravno da je na kraju otkazano.

Link to comment

Nece se vakcinisati, to je jasno kao dan, ali uzece RG i W pa svakako odlazi u penziju kao najbolji svih vremena i pored ove kosmicke nepravde jer Nadal i Federer mogu da osvajaju samo turnire u Alikanteu i Sent Galenu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Proterivanje je negde izmedju skandaloznog i apsurdnog ali sam mišljenja da će se stvari okrenuti za par meseci kad se situacija slegne, dese im se ti kurčevi izbori i Covid talas proleti. Mislim da ovo nije kraj odnosa izmedju Novaka i Australije, vrlo moguće da padnu neka izvinjavanja sa njihove strane tamo krajem godine. Naročito ako se vakciniše.

 

Ako se do sada nije vakcinisao, teško da će to sada da učini, kada zna da mu ne treba za RG i W. Već vidim direktan prevoz u septembru kako Đoković iz Meksika ulazi u US.

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

nemam pojma ko su ti ljudi niti šta im se dogodilo. ako su doživeli neku nepravdu žao mi je.

 

da li postoji negde obrazloženje odluke za Novaka, ili se tek očekuje?

 

Obrazloženje je da ministar nije prekršio zakon kada mu je ukinuo vizu, tj nema ničeg iracionalnog i nerazumnog u toj odluci.

Edited by stray cat
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Čak i da nije okačio ono na instagram, isti lynch mob bi se podigao nakon prve njegove fotografije iz Melburma, i na kraju bi ga ministar diskreciono proterivao jer ima potencijal da izazove građanski rat u Australiji. Jedino što niko ne bi video sve one kosture koji su poispadali iz sudskih spisa.

 

Ne slažem se, jer ne bi morao da kaže da li je vakcinisan ili ne. Na ovom topiku se do same objave verovalo da je vakcinisan ruskom ili kineskom vakcinom. Twitter mob bi kenjao po njemu, ali ne više nego što već kenjaju po njemu uobičajeno, pa bi ga Rosovi branili sa "a otkud vi znate da nije?". Dok bi došlo do ministra on bi već bio u trećem kolu i čisto sumnjam da bi ga proterivali usred turnira kojim dominira.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...