Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, Tsai said:

Svasta je trebalo da kaze i pre ovoga a ne samo na jednoj osobi da se istresa. Odlika beskicmenjka, sluga i poltroncina. 

Za početak, mogao je da se pokenja po Nestoroviću (ili sam ja nešto propustio?)

 

Koliko god smešno zvučalo, ali Novak je u ovom slučaju bio laka meta. 

Link to comment

Po Nestorovicu, Zeksu koji ozonira krv, po direktorima bolnica koje se raspadaju... a on herojcina udario po "majstoru" koji je lupio glupost. Sve ostalo je pod kontrolom... Olosh 

Link to comment



A mogao je doca da kaze nesto i vernicima, pa i policiji za jucerasnji dan, o drzavi koja se pravi blesava, to je valjda opasnije trenutno mnogo po nase zivote, o kojima toliko brinu, nego Novakov stav o vakcini koju bi "skrcali" do septembra i uveli teniserima kao obaveznu (zbog toga je rekao da je protiv vakcinacije, za ove neupucene), pod hipotezom da se tur na jesen nastavlja, sto je naravno skoro pa nemoguce. Al eto ni hipoteticki ne smes da kazes da nisi za takvu vakcinu, pod tim uslovima, cak ne kazu i ne napisu da si rekao...da ces mozda da se i predomislis. Jbg ti si antivakser, cao.

https://www.dailymail.co.uk/sport/tennis/article-8236039/amp/Novak-Djokovics-reluctance-halt-world-No-1s-tennis-career-post-coronavirus-crisis.html

Link to comment

O, jbt. Čovek jeste antivakser i to je otvoreno rekao. Žena mu kači klip tipa koji govori kako su tokom španske groznice ubrizgavali sline bolesnih u zdrave i da se oni nisu nakon toga zarazili. Zar je toliko teško prihvatiti da veruju u te budalaštine i ne znam koja količina peglanja treba sada da ga učini racionalnijim. Jednostavno je u tom fazonu i kraj priče. Zašto bi uopšte morao da ima svaki stav u životu savršen ako je već savršen teniser. 

Link to comment

Svasta. Pa ne pravim ja njegov zivot savrsenim, taman da mi je iz oka ispao, a ovo sto pises prvi put cujem.

I tumacim ovo sto je rekao u videu sa ekipom, konkretno.

 

 

Link to comment

nije problem što njih dvoje imaju nakaradne stavove, problem je što dopiru do velikog broja ljudi jer on trči u gaćama na tv-u

 

sve što prebacivači  i pimpleri treba da kažu o koroni je rekao Klopp na početku epidemije

 

 

Link to comment

Ni prvi ni zadnji koga je žena upropastila...
Jbg. sve pare koje imaju ne mogu da im nadoknade nedostatak osnovnog obrazovanja.

Sent from my SM-N950F using no brains

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Mislim da imate temu za ova misljenja emoji849.png ne morate i ovde da se sirite.

 

 

Neka, to je prilika da vidimo posle dugogodisnje pauze Hosta na tenis temi, nakon tvrdnje da Ana Ivanovic igra bolji tenis od Nola :rolleyes:

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...