Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Sve je jasno rekao i onda, ko je hteo da slusa.
A svako cudo za tri dana, vazda bilo.
Ko je kakio po njemu i merio svaki potez, radice i dalje, ovi ostali na drugu stranu. I tako.

Link to comment

 Da ne ispadne zauzimanje strane dr Kona, ali čovek se jeste kao nešto (makar i deklarativno) pobunio zbog vernika, a  i u ovome sa Nolom ispada u pravu. Druga je stvar, naravno, to što je čestiti doca oćutao mnogo bitnijih i neuporedivo gorih stvari od stava jednog tenisera, makar on bio i (da citiram BS) veliko, veliko, veliko ime poput NĐ.

 

 Meni je ovo sa Nolom zanimljivo zbog nečeg drugog: podsetilo me na njegove herojske napore da lakat zaceli sam od sebe, da ga oporavi energijom i sveprožimajućim odnosom sa prirodom, i sve tako..Na kraju otišao kod najboljeg doktora u Švajcarskoj i za jedan dan bio ki nov. Mislim da je to poenta, naravoučenije koje nikako da se zapati: dok je sa njima sve u redu, dobar deo ljudskih jedinki  ima luksuz da  se zanosi kojekakvim teorijama i alternativnim putevima. Kada zagusti, onako baš do koske, svi (a naročito sveštenstvo) će otrčati kod što boljeg doktora (ili onog kojeg sebi mogu da priušte).

 

 Meni je ta vrsta hipokrizije zapravo najveći fenomenološki problem u vezi sa svim ovim, ali mi neće smetati da izedem nokte u sledećem GS finalu dok budem navijao za Nola:D

Link to comment
56 minutes ago, simetrije said:

 Da ne ispadne zauzimanje strane dr Kona, ali čovek se jeste kao nešto (makar i deklarativno) pobunio zbog vernika, a  i u ovome sa Nolom ispada u pravu. Druga je stvar, naravno, to što je čestiti doca oćutao mnogo bitnijih i neuporedivo gorih stvari od stava jednog tenisera, makar on bio i (da citiram BS) veliko, veliko, veliko ime poput NĐ.

 

 Meni je ovo sa Nolom zanimljivo zbog nečeg drugog: podsetilo me na njegove herojske napore da lakat zaceli sam od sebe, da ga oporavi energijom i sveprožimajućim odnosom sa prirodom, i sve tako..Na kraju otišao kod najboljeg doktora u Švajcarskoj i za jedan dan bio ki nov. Mislim da je to poenta, naravoučenije koje nikako da se zapati: dok je sa njima sve u redu, dobar deo ljudskih jedinki  ima luksuz da  se zanosi kojekakvim teorijama i alternativnim putevima. Kada zagusti, onako baš do koske, svi (a naročito sveštenstvo) će otrčati kod što boljeg doktora (ili onog kojeg sebi mogu da priušte).

 

 Meni je ta vrsta hipokrizije zapravo najveći fenomenološki problem u vezi sa svim ovim, ali mi neće smetati da izedem nokte u sledećem GS finalu dok budem navijao za Nola:D

+ milion

Link to comment

Kako se lepo na mreži vidi koji je i u tom smislu - dostojanstvenosti u porazu, a što nikome nije lako - najveći šampion. Rafa je tu ok skroz, kod Federera se vidi da mu nije baš svejedno na mrež, blago rečeno.

Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

Kako se lepo na mreži vidi koji je i u tom smislu - dostojanstvenosti u porazu, a što nikome nije lako - najveći šampion. Rafa je tu ok skroz, kod Federera se vidi da mu nije baš svejedno na mrež, blago rečeno.

plus sto je novak prestao sa valjanjima i plakanjima jos tamo 2008-e

 

zanimljivo:

roger je imao 14:6 u jednom momentu

rafa je imao 14:4 u jednom momentu 

 

a posle toga potop

 

ako se ne varam sve novakove pobede u wimbledonu su bile sa mec loptom na rodzerov servis

Link to comment
23 minutes ago, Ros said:

plus sto je novak prestao sa valjanjima i plakanjima jos tamo 2008-e

 

zanimljivo:

roger je imao 14:6 u jednom momentu

rafa je imao 14:4 u jednom momentu 

 

a posle toga potop

 

ako se ne varam sve novakove pobede u wimbledonu su bile sa mec loptom na rodzerov servis

 

Kako je Rodzer imao mec loptu u finalu 2015. ako je izgubio sa 3:1 u setovima?:D

Link to comment



Silvina je Argentinka i osnivac #NoleFam svetske druzine (juce prislavili 7.godinu).
I ima neku ludu pricu u doba covid19.
Skupila lovu, u medjuvremenu ostala i bez posla, stigla do LA kod nekih prijatelja, pred IW koji je zelela toliko da gleda, ali onda se zatvorile granice u Argentini, i nije mogla da se vrati. Koliko sam razumela njihova avio sluzba/vlast koja je skupljala svoje gradjane po svetu, trazila neku vecu lovu, a koju ona nema. Uglavnom sada je u Majamiju, kod neke nase cure, u spasavanje se ukljucio i Novak, tek sada, jer je prica pre neki dan i izasla u javnost. I tako.
Link to comment

Cuj anticke, pre bakterija prvih [emoji846]
Hehe sto volis da me prozivas [emoji849]
Sto ja da komentarisem, eto ga Noki, dovoljan vam on [emoji38]
Sto se mene tice moze da nosi i Al plast, nek dubi na glavi, izigrava kornjacu koja nosi ravnu plocu, samo nek se vrati gde je bio i naravno prestigne dedu [emoji41]
A sve ostalo, njegov problem, doduse i vaš pomalo [emoji849]
A njemu lepo? Meni jos lepse.

Link to comment

Ma jok, slatko mi što si fan girl 😁 ja isto tako za debelog Jokića.

 

Sve stoji za vraćanje na teren i čišćenje konkurencije pred sobom, samo malo manje da lupa gluposti u dokolici.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...