Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 hours ago, dùda said:

ali za prenos je ipak ok, osim njega, sve teški smarači

 

Ma Pralica ga šije dobrano. I ima još par noname likova koji dobro prenose tenis. Viško se prilično istrošio, mogu reći da se sve češće bahati i leči neke svoje frustracije i neispunjene sportske ciljeve.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ma Pralica ga šije dobrano. I ima još par noname likova koji dobro prenose tenis. Viško se prilično istrošio, mogu reći da se sve češće bahati i leči neke svoje frustracije i neispunjene sportske ciljeve.

sa, zaboravila pralicu

ali pralica je totalno viškova škola

Link to comment

Pralica? Uff izuzetno siromasan recnik ima, ali je nako, bio oke, Noksijev drug i kum.
Visko se bacio dosta i na fudbal, sto ipak nije njegov fah, a za tenis mi je i dalje neprikosnoven, za sve njih na gomili tamo koliko ih ima, iako slazem se da se malo istrosio.

Kad smo vec kod SK komentatora, mada srecom ovaj nije to, novinar Sasa Ozmo mi je enigma zesca. Pogotovu kada ga salju na GS da izvestava, a da pre toga nije prosao obuku neku, malo posetio kurs nekih govornih vestina i dikcije. Bas mi je uzasan, dere se, muca, brrr
A i sto pise..mehhh
Secam se prepricavao prosle/pretprosle godine dogadjaj iz nekog londonskog paba za vreme W, ouuufff udav tezak, bez smisla za humor (a bila smesna kao neka situacija sa lokalcima) suvoparan, bas bzvz. Mada bolje da pise nego da prica. Doduse u Melburnu i NY navodno ima kod koga da boravi, pa ga zato valjda salju, ako je ovo tacno, ali opet...



Link to comment









Hvala za ovo. Ali nema Federera :cry:

Super flashback, 2012 je spektakl... ne secam se dal sam video uopste. nesto se mislim koliko je i Marejeva uloga (ne samo kao konkurencije vec i kao prijatelja i kolege u razmontiranju i skidanju sa trona Fedala) u stvaranju danasnjeg Noleta.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ozmo piše odlične tekstove, bili to izveštaji ili blogovi. Rekla bih da poznaje materiju. Što se tiče njegovog pojavljivanja pred kamerom, užasan je. Ima tri-četiri govorne mane, nije duhovit kao na papiru, prosto nije čovek za kamere. Forsiaju ga valjda što diljem sveta ima rodbinu kod koje može da odsedne.

Link to comment

što bi rekao žex standardi su nisko pali kada je u pitanju ko može da bude komentator, 1 pitanje za kandidate za taj posao bi moralo da bude da izgovore riba ribi grize rep :D ko tu padne da se iz momenta škartira

Link to comment

Apsolutno se razume u materiju i svojski se trudi, tu mu nista niko ne sme zameriti.
Stil pisanja mozda u kratkoj formi, sve dugacke su bas teske za citanje, nema slifa prosto za to.
No, bar je pismen.

Videla sam sinoc da je Novak ubacio u raspored i MC, znaci bas se naostrio.

Link to comment
Ozmo piše odlične tekstove, bili to izveštaji ili blogovi. Rekla bih da poznaje materiju. Što se tiče njegovog pojavljivanja pred kamerom, užasan je. Ima tri-četiri govorne mane, nije duhovit kao na papiru, prosto nije čovek za kamere. Forsiaju ga valjda što diljem sveta ima rodbinu kod koje može da odsedne.
Ovo za "slikanje" je zaista pokazatelj, gde su otišle "televizije".
Čoveka šalju jer ima gde da boravi ili u nekim drugim slučajevima "ume da navuče sponzore".
On prosto nije za slikanje, neke od mana će možda "kilometražom" da ispravi ali većinu ne.
Prosto je to tako.
Ali jbga budžet...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 5.2.2020. at 23:10, Ras said:

Meni je ovo super, nadam se da im je uzeo bar pola milke ili nahvatao sponzore u tom cenovnom rangu.

 

Dok god ne grli drveće, snima lajfkouč epizode i ne pederiše se sa slanjem srdaca, već se napušava sa sudijama i publikom - sve je u redu.

 

Uzmi Golden Slam i Tokyo, pa se poseri u pokal na sred terena, držeći se za opanke.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...