Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

novak se nažalost petlja, rekla bih naivno i neiskusno, tamo gde ne bi trebalo da se petlja

samo će sebi da naškodi

 

meni njegovo mišljenje a vezano za bilo šta izvan tenisa niti treba niti mi šta znači

ali ja nisam merilo stvari i ne misle svi isto a još manje su dobronamerni

 

valjda je poznato da sam i ja fan, odavno, zato mi je i žao što on nema malo više pameti da ne dozvoli sebi ovakva iskakanja u javnosti

Link to comment

Pa to, meni je potpuno svejedno u šta oni veruju na svom Olimpu. Ekonomski i zdravstveno su obezbedjeni za tri zauveka, samo je tuga i beda zbog hordi ljudi koji veruju u izjavu fudbalera/tenisera/košarkaša više nego u poruke ljudi koji su se ceo život školovali/specijalizovali za date oblasti. Od antičkih Srba i Tesle koji šalje predmete u budućnost do ‘pijte varikinu protiv virusa’ nije daleko.

Link to comment
On 26.4.2020. at 16:08, Mos said:

Sve stoji za vraćanje na teren i čišćenje konkurencije pred sobom, samo malo manje da lupa gluposti u dokolici.

 

Jel i dalje pričamo o istoj stvari? On je izjavio da nije siguran da bi primio vakcinu protiv KORONE da bi se nastavio TOUR, nije se izjasnio globalno oko vakcina. Jel su to te gluposti?

Pošto koliko vidim priča se da je globalno anti vakser, pa ne znam jel imao još izjava tog tipa ili sve potiče od ove jedne? 

Link to comment

nolo oduvek bas siroko zahvata

lep primer da solidno inteligentan covek koji je uzgred video sveta (ok monako nije la, al opet) moze svejedno lako podleci smecu kojim nas bombarduju

a mozda jos lepsi primer koliko pre svega mediji, ali uopste stanje u drustvu moze oblikovati coveka

jer nole svakako nije onaj srbenda iz kalupa, koji se ovih dana lozi na sta se lozi jer je eto moderno

zato je bitno uvek ponavljati, koliko to god dosadno bilo neke bazicne stvari

i nikako ne dopustati "generalizacije" iza kojih se krije nesto mnogo gore

jer tako se stvaraju kriticne mase, pa se onda pitamo kako se desilo

a nolo niti deluje kao izvorno zla osoba, niti je na bilo koji nacin ugrozen, odnosno "ugrozen" sto je jel obicno izgovor za razne ekstremne stavove

 

a i nolo je jbg bas povodljiv i zeljan da ga okruzenje voli i da se u isto uklopi

pa otud od zavisnosti u kom je okruzenju navijanje za sve klubove sveta, otud jedan dan tri prsta, kosovo je srce srbije i slicno, a sutra navijanje za hrvatsku i uopste svasta nesto u vezi njega

Link to comment

Nolo u svom psihorazvoju ima dva velika hendikepa, jedan je Srdjan Djokovic o kome je izlisno pricati, a drugi su bocni udari Jelene Djokovic. Pogledajte njen Instagram, jebosve sta ta zena postavlja i kaci, koje su to price.

Link to comment
46 minutes ago, pbg12345 said:

pa otud od zavisnosti u kom je okruzenju navijanje za sve klubove sveta, otud jedan dan tri prsta, kosovo je srce srbije i slicno, a sutra navijanje za hrvatsku i uopste svasta nesto u vezi njega

 

Ovo uopste ne iskljucuje jedno drugo, a to sto mu se zamera nesto sto ne iskljucuje jedno drugo samo pokazuje u kakvoj patologiji zivimo svi ostali.

 

Novak Djokovic je u svemu prosecan covek osim u onome cime se bavi i nije uopste nerealno da se zapetlja u ovakve gluposti, tim pre sto mu je dokona zena ocigledno pristalica raznih teorija zavere. Jeste on smuljao nesto o vakcinaciji kao uslovu za nastavak takmicenja i vadio se da nije govorio o vakcinaciji uopste ali je bilo jasno kao dan i pre ovog ispada iz racionalnog vinkla da se lozi na te tabloidne new age gluposti. Ono sto je nas problem je sto se na nekoliko stranica zvace o ovome a to sto je prakticno anonimno poklonio milion dolara bolnicama u Italiji zasluzilo je ukupno jedan post na ovom topiku.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Ovo uopste ne iskljucuje jedno drugo, a to sto mu se zamera nesto sto ne iskljucuje jedno drugo samo pokazuje u kakvoj patologiji zivimo svi ostali.

 

Novak Djokovic je u svemu prosecan covek osim u onome cime se bavi i nije uopste nerealno da se zapetlja u ovakve gluposti, tim pre sto mu je dokona zena ocigledno pristalica raznih teorija zavere. Jeste on smuljao nesto o vakcinaciji kao uslovu za nastavak takmicenja i vadio se da nije govorio o vakcinaciji uopste ali je bilo jasno kao dan i pre ovog ispada iz racionalnog vinkla da se lozi na te tabloidne new age gluposti. Ono sto je nas problem je sto se na nekoliko stranica zvace o ovome a to sto je prakticno anonimno poklonio milion dolara bolnicama u Italiji zasluzilo je ukupno jedan post na ovom topiku.

naravno da iskljucuje jedno drugo

ne u smislu pojave da je neko negde podigao tri prsta, na nekom tamo takmicenju navijao za hrvatsku, a uzgred smatra da je kosovo deo srbije

vec svega onog sto je u datom trenutku vazilo

kao sto je jedno vreme sa redovnim dizanjem tri prsta i pricom o kosovu bio na nacionalnoj liniji i imao potrebu takvim da se predstavi

tako je na sp u fudbalu navijanjem za "ustase" bio na jednoj drugoj liniji koja sa srpskim nacionalizmom nema dodira

 

ne vidim zasto ovde uvodis pricu o donacijama

 

meni zapravo ovde uopste nije bitan novak djokovic kao individua

vise je zanimljiv jer je javna licnost, pa se na njegovom primeru lepo vidi da u ta sranja ne veruju iskljucivo zli i(li) i glupi kako se to obicno predstavlja 

 

 

Link to comment
14 minutes ago, pbg12345 said:

naravno da iskljucuje jedno drugo

ne u smislu pojave da je neko negde podigao tri prsta, na nekom tamo takmicenju navijao za hrvatsku, a uzgred smatra da je kosovo deo srbije

vec svega onog sto je u datom trenutku vazilo

kao sto je jedno vreme sa redovnim dizanjem tri prsta i pricom o kosovu bio na nacionalnoj liniji i imao potrebu takvim da se predstavi

tako je na sp u fudbalu navijanjem za "ustase" bio na jednoj drugoj liniji koja sa srpskim nacionalizmom nema dodira

 

ne vidim zasto ovde uvodis pricu o donacijama

 

meni zapravo ovde uopste nije bitan novak djokovic kao individua

vise je zanimljiv jer je javna licnost, pa se na njegovom primeru lepo vidi da u ta sranja ne veruju iskljucivo zli i(li) i glupi kako se to obicno predstavlja 

 

 

 

Naravno da ne iskljucuje. To zna svako ko nije ostecen licnim iskustvom u ovim odvratnim vremenima ili je sposoban da to iskustvo prevazidje.

Link to comment

cini mi se da pisemo o dve razlicite stvari

 

jel mozes ti da se setis ikog sa mantrom kosovo je srce srbije, sa potrebom da javno podize tri prsta da je na sp kad je krenula cela ona zajebancija sa tompsonom izjavljivao da navija za hrvatsku

pa tad su takvi prozivali novaka da mu je majka hrvatica i samim tim on jel ustasa

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...