Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

čitam naokolo, i nigde se toliko ne spominje gmaz, koliko ovde

ne pridaju njemu okolo toliki značaj, niti se toliko pljuje po novaku, koliko ovde

 

ali to smo mi, il' pukovnik il' pokojnik  :fantom:

Link to comment

čitam naokolo, i nigde se toliko ne spominje gmaz, koliko ovde

ne pridaju njemu okolo toliki značaj, niti se toliko pljuje po novaku, koliko ovde

 

ali to smo mi, il' pukovnik il' pokojnik  :fantom:

 

pa nije imaz kriv zbog ove situacije nego iskljucivo novak.

Link to comment

Ne treba mu realno ni trener a pogotovo ne ovaj spanski pederas sektas ali to je valjda sad moderno, ti life coach-ovi i ostali gejpederi. Valjda ce naci neku motivaciju da se vrati na staro, za dva koplja je iznad ostalih i steta bi bila da ostane na ovome.

Link to comment

Mekinro ili Ceng su moje zelje. Sampras mi nije za trenera. Mozda Agasi, ali i on mi je pre za grupu sa Samprasom.

 

Ali Mekinro mi najbolji. Mislim da je on bas ono sto sad treba Novaku.

Link to comment

Mekinro ili Ceng su moje zelje. Sampras mi nije za trenera. Mozda Agasi, ali i on mi je pre za grupu sa Samprasom.

 

Ali Mekinro mi najbolji. Mislim da je on bas ono sto sad treba Novaku.

 

Mekinro nije izdržao ni pola sezone sa Raonićem, ne deluje mi bog zna kako ozbiljno. Čeng je valjda još uvek sa Nišikorijem?

Link to comment

Safin bi mu sada bio odlican trener, da ga izudara reketom cim pomene grljenje drveca

da,da, safin bi baš lepo sa nolom pričao o smislu života, eventualno bi ga ubedio da treba da grli neke stene na mont everestu umesto drveća

 

gde bre nađe safina, u koga je veličina talenta i odgovornosti u totalno obrnutoj proporciji

 

 

po meni, mekinro bi bio odličan, on ima ono što nolu, čini mi se, fali, a to je drskost i nehebavenje nikoga u širokom luku

Link to comment

 

 

Možda bi to bilo preveliko iskušenje za Jecu, ipak je Maratara bio čist sex simbol.

 

Ali Jeca nikako ne bi mogla biti iskušenje za Marata. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...