Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Ne znam da li se ikada u istoriji sporta desilo, da jedan igrač ovakvog ranga sam sebi upropasti karijeru, a da  nije zbog kocke i alkohola ( i eventualno kurvanja)?

 

I ne znam da li su sekte i gurui ikada, sem pojedinih holivudskih glumaca, uhvatili u svoje kandže, ovako poznatu ličnost?

Ali Tomu Kruzu sekta nije uprpastila karijeru, na primer...

 

Ovom će uspeti da unakaze sve što je sticao i gradio godinama... Kako se taj sektaš tu uopšte ubacio? Preko žene?

Link to comment

Ne znam da li se ikada u istoriji sporta desilo, da jedan igrač ovakvog ranga sam sebi upropasti karijeru, a da  nije zbog kocke i alkohola ( i eventualno kurvanja)?

 

I ne znam da li su sekte i gurui ikada, sem pojedinih holivudskih glumaca, uhvatili u svoje kandže, ovako poznatu ličnost?

 

Sampras se povukao u 31, Borg u 26, Safin u 29 itd. - Novak puni sledeće godine 30 godina, nema govora tu o nekom "upropaštavanju", Federer i Konors su praktično jedini koju tu odstupaju od proseka, a ni Federer se baš nije naosvajao titula za poslednjih 5 godina, jedan Wimbldon za sve to vreme.

Link to comment

Da. Ali Novak je celu karijeru radio na svom telu i ocekivalo se da traje duze.

 

Džabe telo ako mozak trokira. :p Ako se dobro sećam i Sampras i Borg su se povukli zato što su "izgoreli" što se kaže, a ne što su imali bitnih problema s telom.

Link to comment

Ne znam da li se ikada u istoriji sporta desilo, da jedan igrač ovakvog ranga sam sebi upropasti karijeru, a da  nije zbog kocke i alkohola ( i eventualno kurvanja)?

 

I ne znam da li su sekte i gurui ikada, sem pojedinih holivudskih glumaca, uhvatili u svoje kandže, ovako poznatu ličnost?

 

Malo je rano za priče o upropašćenoj karijeri. Neka uzme slem po sezoni u naredne tri godine i imaće ih i više nego dovoljno.

 

Sledeća godina će verovatno biti presudna. Nije više klinac, ako posle pauze ne bude imao motiva ni želje, verovatno neće imati nikad. Telo mu svakako nije problem, tj ako i ima problema on se ogleda u manjku snage a to se reši sa mesec dana konkretne ishrane i teretane. Sam "rok trajanja" sigurno nije istekao, u stanju je sigurno još barem 3 godine da podnese napore koje atp nosi.

Link to comment

Ali Tomu Kruzu sekta nije uprpastila karijeru, na primer...

 

Ovom će uspeti da unakaze sve što je sticao i gradio godinama... Kako se taj sektaš tu uopšte ubacio? Preko žene?

 

Preko brata Marka, koji je navodno patio od teških depresija iz kojih ga je izvukao Pepa Gmaz. 

Link to comment

Sampras se povukao u 31, Borg u 26, Safin u 29 itd. - Novak puni sledeće godine 30 godina, nema govora tu o nekom "upropaštavanju", Federer i Konors su praktično jedini koju tu odstupaju od proseka, a ni Federer se baš nije naosvajao titula za poslednjih 5 godina, jedan Wimbldon za sve to vreme.

To uopšte nije merilo.

Evo ga Endi, skoro u dan isto ko Novak ima godina, pa ne pokazuje da je na zalasku karijere. Tu je i Vavrinka koji je čak i stariji. 

Mislim da godine nisu uopšte bitne, nego to, da je bukvalno zastao na korak od toga da bude najbolji u kosmosu, a stao je zbog traženja večne harmonije, a ne zbog povrede ili što je omatorio.

A najžalosnije je što će za koju godinu da se svi redom sprdaju sa njim, kao sa onim ludim Srbinom, koji je onomad prešao na ekstremni veganizam, a svi Grend slemovi će ispariti u praznini kao da ih nikada nije ni osvojio.

Link to comment

ako želi da podnese napore koje atp nosi

- to je pitanje svih pitanja, njegova motivacija da osvaja gs-ove ili će se zadovoljiti sadašnjim nivom koji je i dalje dovoljno dobar za 1/4 finala 1/2 finala pa možda čak i neku titulu ako se sve poklopi

- takvim tempom može da potraje do 35 godine, što je i planirao kao kraj karijere

- sa naporima koje je ulagao do osvajanja rg povećao bi šanse za neku ozbiljniju povredu i raniji kraj karijere, nešto poput rafaolda i njegovih problema sa kolenima, rafaold je delovao kao mašina koja nezaustavljivo hrli ka goat statusu posve osvajanja uso 2013, setimo se samo onih > 210km/h servisa

- ali je ubrzo platio cenu, već na ao ga je ta povećana snaga dovela do nove povrede

- možda to djokold pokušava da izbegne, polugodišnje pauze poput smareja ili rafaolda ili delponya, svi su oni platili ceh u jednom trenutku

Edited by gone fishing
Link to comment

Ma koje bre povrede vidis da ga je boleo tuki da trenira. On uopste ne razmislja o tenisu, dolazi rekreativno na turnire a mi treba da se lozimo i srce ubadamo na svaku loptu.

Link to comment

To uopšte nije merilo.

Evo ga Endi, skoro u dan isto ko Novak ima godina, pa ne pokazuje da je na zalasku karijere. Tu je i Vavrinka koji je čak i stariji. 

Mislim da godine nisu uopšte bitne, nego to, da je bukvalno zastao na korak od toga da bude najbolji u kosmosu, a stao je zbog traženja večne harmonije, a ne zbog povrede ili što je omatorio.

A najžalosnije je što će za koju godinu da se svi redom sprdaju sa njim, kao sa onim ludim Srbinom, koji je onomad prešao na ekstremni veganizam, a svi Grend slemovi će ispariti u praznini kao da ih nikada nije ni osvojio.

 

Ne može se Vavrinka porediti s Novakom, pa ni Endi, Novak ima 66 titula, preko 200 nedelja na prvom mestu, Vavrinka je svetlosnim godinama daleko. Plus što Vavrinka odigra jedan ili dva dobra turnira u godini i posle toga kulira ostatak. :)

Link to comment

To uopšte nije merilo.

Evo ga Endi, skoro u dan isto ko Novak ima godina, pa ne pokazuje da je na zalasku karijere. Tu je i Vavrinka koji je čak i stariji. 

Mislim da godine nisu uopšte bitne, nego to, da je bukvalno zastao na korak od toga da bude najbolji u kosmosu, a stao je zbog traženja večne harmonije, a ne zbog povrede ili što je omatorio.

A najžalosnije je što će za koju godinu da se svi redom sprdaju sa njim, kao sa onim ludim Srbinom, koji je onomad prešao na ekstremni veganizam, a svi Grend slemovi će ispariti u praznini kao da ih nikada nije ni osvojio.

 

Godine trenutno nisu bitne jer mladja generacija tenisera nije upgradeovala i preuzela primat, pa ovi matori i dalje kolo vode. Sto je svakako samo jos jedan razlog Novaku da ne posustaje. 

Link to comment

Izjavio Beker kako posle RG-a Novak nije trenirao, i nije hteo da trenira

и тако немотивисан и ван форме је светлосним годинама далеко од 99,8 % играча на туру.

Link to comment

Ne znam da li se ikada u istoriji sporta desilo, da jedan igrač ovakvog ranga sam sebi upropasti karijeru, a da  nije zbog kocke i alkohola ( i eventualno kurvanja)?

 

I ne znam da li su sekte i gurui ikada, sem pojedinih holivudskih glumaca, uhvatili u svoje kandže, ovako poznatu ličnost?

Kosarkas Mahmoud Abdul-Rauf je sebi sjebao karijeru islamom. doduse ne moze se bas tako uprosteno reci. interesantna i tuzna prica o Tourettu, mentalnoj borbi, religiji i pljuvanju u bunar iz kojeg pijes vodu.

 

ako te zanima mozes procitati ovde o cemu se tu radilo: http://www.sbnation.com/2014/3/25/5544920/mahmoud-abdul-rauf-nuggets-national-anthem

 

a ako te zanima vise :lol: mozes pogledati i film:

Link to comment

treba nam afterburner ovde

 

ona je, pored sjajnog znanja jednog profi sportiste, čini mi se imala i neke insajderske informacije

ovako samo nagađamo

 

burnerka, javi se sestro, vidiš koje je doba došlo  :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...