Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Izvod iz teksta sa B92:

 

Međutim, najzanimljiji je bio razgovor sa članovima redakcije Herald Sana, najvećeg lista u Melburnu, koji su zabrinuti zbog sve čudnijih spekulacija koje okružuju najboljeg srpskog sportistu. 

"Đoković je postao predmet sve glasnijih navoda da razmišlja da pređe na ishranu koja je zasnovana samo na tečnostima, zbog nedostatka unutrašnjeg mira. To nije spominjao na konferenciji, već je samo nahvalio protivnika koji je igrao sjajno”, rekli su iz Herald Sana.

 

 

Ako je ovo stvarno tačno, onda je Đokoviću hitno potreban dobar psihijatar. Ovo više nema veze sa new age budalaštinima, već sa veoma ozbiljnim dijagnozama.

Link to comment

Interesantno je ovo da je pazario dva stana na Menhetnu koji su jedan pored drugog. Ili planira da ubira kiriju i ne zeli da se cima daleko kad ide po kesovinu i u proveru da li studentkinji neko noci tamo, ili planira da se useli u jedan od njih, a u drugi useli nekog sebi bliskog, sto bi znacilo i da planira selidbu. Mislim da ova naizgled beznacajna i privatna vest koja ne treba da nas tice znaci da ce ili doci sebi, ili konacno otici u aut.

Link to comment

Izvod iz teksta sa B92:

 

 

Ako je ovo stvarno tačno, onda je Đokoviću hitno potreban dobar psihijatar. Ovo više nema veze sa new age budalaštinima, već sa veoma ozbiljnim dijagnozama.

totalno zlokobno zvuči

 

ali istina je da novak deluje kao čovek sa ogromnim unutrašnjim nemirom

slažem se da je tu onda vreme za zbilja dobrog psihijatra

 

on meni deluje kao čovek koji je, iako još dosta mlad, totalno pregoreo

nikada ne treba smetnuti sa uma u kakvoj je eri on igrao, sa kakvim se demonima borio i na kraju ipak napravio ogroman uspeh

to je izgleda ostavilo traga

 

ja mu želim samo da nađe mir i da sačuva zdravlje

jebo tenis, postigao je ionako sve

 

ed.

pogrešan topik

Edited by dùda
Link to comment

ovi pokušaji kompenzacije nedostatak ljubavi u porodici su posle faze potrebe da ga publika voli evoluirali na ovu meta-ljubav i crpljenje ljubavi iz majčice zemlje

vreme za psihologa u timu je već koju godinu. čudi me da nema nekoga nego je to krpio ovim new age glupostima.

 

mislim da je ova ishrana na tečnostima preterivan trač, ali nole se već svakako ne hrani odgovarajuće, pa se i ovakve glasine mogu zapatiti.

Edited by Ravanelli
Link to comment

ovi pokušaji kompenzacije nedostatak ljubavi u porodici su posle faze potrebe da ga publika voli evoluirali na ovu meta-ljubav i crpljenje ljubavi iz majčice zemlje

vreme za psihologa u timu je već koju godinu. čudi me da nema nekoga nego je to krpio ovim new age glupostima.

 

mislim da je ova ishrana na tečnostima preterivan trač, ali nole se već svakako ne hrani odgovarajuće, pa se i ovakve glasine mogu zapatiti.

 

Dok je pobeđivao niko se nije bavio ni čime se hrani ni koje drveće grli, iako te gluposti traju dobrih 6 godina, možda i duže, toliko se minimalno sećam. :)

Link to comment

i ja koliko znam, novak se ne hrani ovako veganski godinama

negde od dolaska ćetojevića, a to je valjda bili 2010 ili 2011, ne jede gluten, ali je jeo meso

tek nekoliko godina kasnije, možda 2014, nisam baš sasvim sigurna, objavio je da ne jede meso

Edited by dùda
Link to comment

E vala drveće nije grlio šest godina.

 

Gde nije, Četojević ga je učio da hoda bos i "upija energiju iz zemlje" ili tako nešto, mrzi me sad da tražim.

 

i ja koliko znam, novak se ne hrani ovako veganski godinama

negde od dolaska ćetojevića, a to je valjda bili 2010 ili 2011, ne jede gluten, ali je jeo meso

tek nekoliko godina kasnije, možda 2014, nisam baš sasvim sigurna, objavio je da ne jede meso

 

Četojević mu je "demonstrirao" problem s glutenom tako što su se gurali sa komadom hleba, bem li ga, tako neka nebuloza, verovatno još veća lujka nego Pepe, al' se pobeđivalo pa nije ni bitno.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...