Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

I mi se tu kao nešto primamo, navijamo i ne gledam mečeve jer imam osećaj da će srce da mi iskoči kod svakog jebenog prebacivanja lopte preko mrežice, dok on jbg, ne trenira. 

Hvala Borisu na ovim informacijama, neki novi porazi svakako će mi lakše padati... 

Link to comment

Jos gore ako je Boris odbio nastavak saradnje. To je onda bas kanal :(

 

Kad je dosao Beker, tj kad je pisano to sto vadite? Cini mi se da sam se ja obradovao toj saradnji, al bih voleo da proverim :)

Edited by Timmy
Link to comment

Mislim da sam bio među onima što je par puta prosuo "jebo te Beker" na par neubedljivih izdanja početkom 2013, ali zavoleo sam (opet!) staru budalu (ovo skroz pozitivno!) i šmekera. :)

 

Bez obzira na takav razvoj situacije, ne vidim kako bih mogao da zavolim onog gmaza... tj. Imaza. Taj blagoteleći pogled govori sve - "imate li malo vremena da pričamo o bogu?"

Edited by Max Morlock
Link to comment

Da je doveden neko drugi koliko toliko ozbiljan, ono kao treba da se trenira jače samo na drugi način, pa ajde. Ovako bogami mrka kapa...

A možda se svi iznenadimo...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Jos gore ako je Boris odbio nastavak saradnje. To je onda bas kanal :(

 

Kad je dosao Beker, tj kad je pisano to sto vadite? Cini mi se da sam se ja obradovao toj saradnji, al bih voleo da proverim :)

 

Decembar 2013 ili tu negde

Link to comment

Što se tiče Bekera, znajući neke detalje o njemu pre saradnje, mislio sam da je neki zajebant i neozbiljan, ali sam se jako prijatno iznenadio njegovom elokvencijom i razmišljanjima što se vidi i u ovom intervju-u koji je dao za sky od 4, 5 minuta.

Iako kaže da je mutual raskid saradnje, znamo da od toga nema ništa, odprilike kao par kad raskine pa kaže "raskinuli smo zajedno", jeste malo sutra. :) 

Ja se stvarno brinem da je ovaj naš puko, ono baš... Odlepio od toliko zdravog života, ezoterije, i manjka slanine u ogranizmu. 

 

Link to comment

Ja se samo nadam da ce u jednom trenutku da mu proradi srpski inat od nekog pradede sa planine i da ce dovoljno da ispizdi da otera i jogi lebdaca u rozoj majici i sve ostale seratore i pocne da igra. 

Link to comment

Što se tiče Bekera, znajući neke detalje o njemu pre saradnje, mislio sam da je neki zajebant i neozbiljan, ali sam se jako prijatno iznenadio njegovom elokvencijom i razmišljanjima što se vidi i u ovom intervju-u koji je dao za sky od 4, 5 minuta.

 

Iako kaže da je mutual raskid saradnje, znamo da od toga nema ništa, odprilike kao par kad raskine pa kaže "raskinuli smo zajedno", jeste malo sutra. :) 

 

Ja se stvarno brinem da je ovaj naš puko, ono baš... Odlepio od toliko zdravog života, ezoterije, i manjka slanine u ogranizmu. 

 

 

Nisu mediji nikad voleli bas mnogo Bekera, pa je zbog cesto ne lepogh pisanja o njemu dosta ljudi gledalo na njega kao na obicnu  pijanduru. A covek je faca u svakom smislu. Mene je kupio kad je odjebao nemacku javnost i ozenio se sa crnkinjom, sto je u to vreme bio poprilican skandal u Nemackoj. I cesto je kontrao od establismenta... Ali do Novaka, nije postojala mogucnost da se u potpunosti vidi ko je i sta je Boris Beker. A za mene je legenda tenisa u svakom smislu i faca kakvih nema mnogo u sportu. I na sve to ludi Nemac sa svojom germanskom filozofijom. Idealan covek za Novaka. Al kita sad pricati...

Link to comment

Ne treba baš ni precenjivati Bekerov uticaj, što neko reče nikakvu taktiku nisu napravili za mečeve sa Vavrinkom, tri poraza u četri meča (na slemovima) za vreme Bekera.

Link to comment

Ne znam da li se ikada u istoriji sporta desilo, da jedan igrač ovakvog ranga sam sebi upropasti karijeru, a da  nije zbog kocke i alkohola ( i eventualno kurvanja)?

 

I ne znam da li su sekte i gurui ikada, sem pojedinih holivudskih glumaca, uhvatili u svoje kandže, ovako poznatu ličnost?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...