Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Izvor?

 

....shit has hit the fan...

sport klub

 

"Nakon tri veoma uspešne godine, Boris Beker i ja smo zajednički odlučili da završimo saradnju. Ciljevo koje smo tada postavili ispunjeni su u potpunosti.

Zahvaljujem mu se na saradnji, timskom duhu, predanosti i posvećenosti. Sa druge strane, moji profesionalni planovi su sada usmereni pre svega da održim dobar nivo igre, napravim dobar raspored i postavim nove ciljeve i u tom smisli ću donositi sve naredne planove.",

 

bilo je očekivano.

 

sad sledi era pepea imaza, na žalost.

Edited by Arkadija
Link to comment

Jedina osoba koja je mogla da sjebe Novaka Djokovica bio je Novak Djokovic.

 

Cenim da ce mu biti uzasno krivo za nekih desetak godina.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

  Za tri godine saradnje sa trenerom osvojiš onoliko slemova koliko si imao u celoj dotadašnjoj karijeri,  apsolutno si  nedostižan svim protivnicima, postaneš strah i trepet ...Na kraju treće sezone, donosiš odluku da prekineš saradnju sa tim trenerom (kako bi Čačani ovo akcentovali ?  :ss1:) Uz najbolje moguće namere, zvuči nelogično, pomalo i zbunjujuće.  "Održavanje dobrog nivoa igre" i  pravljenje "dobrog rasporeda" , opet , deluju kao  eufemizam za "tenis me više ne zanima, sada kada sam, zahvaljujući jednom  izuzetnom čoveku, pronašao neslućenu harmoniju". Neka Nola prati hiljadu sreća i sunaca, zaista, ali ovo previše liči na situaciju u kojoj bi Leonardo (da Vinči) posle "Mona Lize" rekao sebi : "vreme je da ostvarim svoj životni san i postanem učitelj crtanja u malom pitoresknom mestu nadomak Firence".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...