Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Sad čuo, prijateljica mi javila... 

 

 

Pa, da li je on normalan. Moliće ga da se vrati k'o što je Mari molio Lendla... :isuse:

 

Ako ima neko da čita Bild da potvrdi... :)

 

 

According to German newspaper BILD Novak offered Boris a contract but Boris didn't accepted it.

So it's Boris' decision that they part ways.

Link to comment

Evo sa Reutersa:

 

 

 

Tennis world number two Novak Djokovic has split with coach Boris Becker three years after adding the German grand slam winner to his team.

Serbian Djokovic confirmed their parting of ways on his website on Tuesday.

"After three very successful years, Boris Becker and I have jointly decided to end our cooperation," Djokovic, who lost his number one ranking to Andy Murray last month, said.

"The goals we set when we started working together have been completely fulfilled, and I want to thank him for the cooperation, teamwork, dedication and commitment."

 

 

http://uk.reuters.com/article/uk-tennis-djokovic-idUKKBN13V2MZ

Link to comment

  Daj bože da ispadnem priglupa magarčina za godinu-dve (može i odmah) , ali mi u ovom trenutku na pamet pada još jedan Nemac, Nico Rosberg, kao čovek koji je umeo odstupiti. Plus ono već izlizano ...My my, hey hey ...

Link to comment

Uzgred, ne bi bilo loše podsetiti se kakvi su bili komentari kad su Nole i Beker započeli saradnju. :P

 

Crni Novače što počini :huh:

 

 

koja pizdarija. da sam nešto vajda, okrenuo bih se i otišao. koga je švaba uopšte do sad trenirao?

 

 

Nikoga, to je i problem. Čovek je bio vanserijski teniser, ali ko zna kakav je trener.

 

 

sve mi se nesto cini da je ovo 99% uzrokovano ne-teniskim razlozima, tj. nekim sponzorstvima, PR-isanjem i slicnim qrcima-palcima.ni meni se ne svidja, da se razumijemo, ali ajde, sto je - tu je. nadam se da ce nam bojazan biti neopravdana

Link to comment

Upravo sam na to pomislila, koliko drvlja i kamenja je palo na tu saradnju.

 

Sad ono bitnije, je l Vajda upitan ili se njegov angažman ne dovodi u pitanje?

Link to comment

Upravo sam na to pomislila, koliko drvlja i kamenja je palo na tu saradnju.

 

Sad ono bitnije, je l Vajda upitan ili se njegov angažman ne dovodi u pitanje?

 

Vajda verovatno ostaje, ali Beker je i došao što Vajda nije imao dovoljno vremena, verovatno neće ni sada biti na "puno radno vreme", videćemo da li će dodati nekog trećeg ili će biti samo s trenutnim timom.

Link to comment

  Postoje makar dve stvari po kojima se kraj 2013. godine razlikuje od kraja 2016, uprkos našoj nesumnjivoj sklonosti ka prenemaganju :)

 

1. Novaku je 2013. očajnički bila potrebna promena, jer se Rafa te godine vratio u najboljem izdanju, posle serije bezdušnih nalupavanja u svim mogućim finalima što mu ih je prethodnih sezona  priređivao  Nolo. Krajem 2016, Đokoviću je neophodnije  vraćanje kontinuiteta, što mu može, ali i ne mora, doneti neki novi trener.

 

2. Krajem 2013. godine nisu postojale otegotne okolnosti u vidu...hm, kako to korektno nazvati - izvesnog gospodina koji na strahovito dobrog tenisera nema baš najbolji takmičarski uticaj.  U ovako nedefinasonom međuprostoru, čak i nesumnjivi autoritet Vajde, pod uslovom da ostane, ne može učiniti ništa spektakularno.  

Link to comment

  Postoje makar dve stvari po kojima se kraj 2013. godine razlikuje od kraja 2016, uprkos našoj nesumnjivoj sklonosti ka prenemaganju :)

 

1. Novaku je 2013. očajnički bila potrebna promena, jer se Rafa te godine vratio u najboljem izdanju, posle serije bezdušnih nalupavanja u svim mogućim finalima što mu ih je prethodnih sezona  priređivao  Nolo. Krajem 2016, Đokoviću je neophodnije  vraćanje kontinuiteta, što mu može, ali i ne mora, doneti neki novi trener.

 

2. Krajem 2013. godine nisu postojale otegotne okolnosti u vidu...hm, kako to korektno nazvati - izvesnog gospodina koji na strahovito dobrog tenisera nema baš najbolji takmičarski uticaj.  U ovako nedefinasonom međuprostoru, čak i nesumnjivi autoritet Vajde, pod uslovom da ostane, ne može učiniti ništa spektakularno.  

 

Nevezano za Novaka, komentari za Bekera iz 2013. su se uglavnom vrteli (ne samo ovde naravno) oko toga da je šaban i 1™ nemač pojma što se tiče trenerskog posla. :)

Link to comment

Uzgred, ne bi bilo loše podsetiti se kakvi su bili komentari kad su Nole i Beker započeli saradnju. :P

šta qrac, ja i sad mislim da je Beker bio višak pored živog Vajde i da je Vajdin 'manjak vremena' bio samo žvaka za javnost. s druge strane, ovaj Pepe ne da je višak već čista propas'. s treće strane, načelno me libo za Đoku, ima i on pravo na neko od tih bogataških loodila.
Link to comment

vajdina zena je valjda bila ozbiljno bolesna pa je to bio jedan od razloga zasto je ponekad imao duzu pauzu. plus je jos trenirao nekoga usput

Edited by 189-
Link to comment

Uzgred, ne bi bilo loše podsetiti se kakvi su bili komentari kad su Nole i Beker započeli saradnju. :P

 

Pardoniram što sam bio skeptičan prema čoveku koji se do saradnje s Novakom rekreativno bavio skandalima pod uticajem i seksualnim tabloidima.

 

Na kraju ispao je dobar trener za Novaka. Ovo sad ne bi bilo skandalozno toliko da ga menja povratnik Vajda ili neki drugi renomirani trener, zapravo bilo ko osim velikog vrača.

Link to comment

vajdina zena je valjda bila ozbiljno bolesna pa je to bio jedan od razloga zasto je ponekad imao duzu pauzu. plus je jos trenirao nekoga usput

 

Ćerku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...