Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

dobro je znati da ne treba sipati plin na avia pumpi u beogradu, na autoputu u pravcu ka nisu, na skretanju za medakovic. posle visestrukog testiranja, utvrdio sam da mi auto trosi oko 5l plina vise nego kad sipam na drugim pumpama. a ne bi bilo lose i da ostali podele svoja iskustva sa pumpama na ovom topicu, ili ako mod smatra, na posebnom.

Link to comment
  • 4 weeks later...

eko na vidikovcu onako .. mild kradja. najvedja kradja - mol u jerkovicu (ne medaku), vec pomenuti mol na konjarniku i naravno jugopetrol komanda i carlija caplina. najbolja - mol u visnjici, shell na autoputu i mol na medaku. za gas znam da oni kod secerane kraduckaju malo vise.

Link to comment
eko na vidikovcu onako .. mild kradja. najvedja kradja - mol u jerkovicu (ne medaku), vec pomenuti mol na konjarniku i naravno jugopetrol komanda i carlija caplina.
jel? 'aj detalje pls.
Link to comment
jel? 'aj detalje pls.
prvi put sam sipao 10 l i uspeo da predjem celih 110 km (prolece, auto mi trosi 6 max po gradu bez klime), a sledeci put mi je baja usuo™ 54 litre u rezervoar. da ne pominjem da je NAJVISE IKADA sto sam sa potpuno praznim rezervoarom uspeo da sipam je 49 litara ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...