Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

4 minutes ago, trustno1 said:

Moramo priznati činjenicu: Njujork je genijalan, nijedno mesto na svetu nije kao Njujork, nigde nema toliko pametnih i genijalnih ljudi.

 

I niko od svih ti pametnih i genijalnih nece/ne moze da resi probleme koje Njujork ima?

 

Link to comment

@trustno1

 

ma daj molim te

slusaj, ti verovatno ni pre korone nisi izlazila van kuce nit si bila po zurkama po meat packing district i punk klubovima. a vala i po high fashion circles...to sto si ko turista prosla kroz kinesku cervrt i otisla do mostica u central park ne znaci nista. fuck new york. 

o nasim ljudima da ne pricam. ali ako tebi odgovara super. tvoja stvar.

 

u svakom slucaju svaku kutlurolosku promenu podrzavam, tako se ucimo i evoluiramo. 

 

moj put je zagarantovan...od betonske buke i smoga iz knez milosa i visegradske, zaglavicu na selu i/ili na moru s to dalje od betona u svakom slucaju. i ljudi. 

 

 

Link to comment
38 minutes ago, Anduril said:

Kakvo ulaganje kad tvoji neofas goperi rezu poreze gde stignu i pricaju o komunizmu kad su socijalni programi u pitanju? Licemerje do kraja.

 

trump je predsednik 3godine, gde su prethodnici da promene? sjasite vise sa trampom, zajahali ga cim se pojavio, covek dana odmora da ga ne napadaju. 

tvoji nisu bili sposobni ni da zagarantuju pare crnom univerzitetu...

 

ma sikter bre licemeri...

 

@ObiW 

 

kao sto ti rekoh pre, ako nisi razumeo moju poruku, I broke up with you :laugh:

ne komuniciram sa tobom vise, ne zasluzujes me. 

Edited by mustang
Link to comment

Jadan Trampara ne daju mu mira...
Stvarno nije u redu...
Da je znao da će ovako da bude, nikad ne bi bio predsednik...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Anduril said:

Kakvo ulaganje kad tvoji neofas goperi rezu poreze gde stignu i pricaju o komunizmu kad su socijalni programi u pitanju? Licemerje do kraja.

 

image.png.13ee10f0185659145283224748154491.png

 

https://joebiden.com/blackamerica/

 

Koliko ja kapiram pominjanje broken familly u kontekstu crne Amerike je no-no, rasizam je to. Otuda toga uopste nema u Bidenovm planu.

Posto je bilo sta na dugi rok no-no, njegov plan se svodi na sipanje para u black projekte, sto, naravno, vodi klijentelizmu i rentizmu.

 

Ne postoji apsolutno nista u planu za, recimo, crnu decu predskoloskog uzrasta, koliko mi se cini pregledajuci ovlas plan.

Link to comment

 

Ovi ljudi su stvarno teško oboleli. Pre ću glasati za Bajdena pa neka je još sto puta kao najgori psihopata pljuvao Srbiju i Srbe. Jer i najgori psihopata je bolji od ovoga.

Link to comment
15 minutes ago, Budja said:

Ne postoji apsolutno nista u planu za, recimo, crnu decu predskoloskog uzrasta, koliko mi se cini pregledajuci ovlas plan.

 

Kaže, universal pre-kindergarten for all three- and four-year-olds. To bi bila prilično monumentalna stvar.

Link to comment
1 hour ago, trustno1 said:

 

 

Moramo priznati činjenicu: Njujork je genijalan, nijedno mesto na svetu nije kao Njujork, nigde nema toliko pametnih i genijalnih ljudi.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...