Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

5 minutes ago, Joe D said:

Brt, Roganov politicki stav je ono sto je poslednje cuo i samim tim ga najvise fascinira. 

 

Pa, average američki  Joe in a nutshell...

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

Pa, average američki  Joe in a nutshell...

 

ne bih se bas slozila sa tobom. 

 

dovodi raznorazne goste, radi ono sto voli .....i uspeo da bude bogatiji za 100miliona. a ti? 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Brt, Roganov politicki stav je ono sto je poslednje cuo i samim tim ga najvise fascinira. 

Pa to ne mora da bude negativno. On sam u skoro svakoj emisiji bar jednom nazove samog sebe idiotom. Meni on izgleda kao neko ko želi da uči i svestan je često koliko ne zna. A sa učenjem se menjaju stavovi,  tj. Joe se razvija. Meni se koncept njegove emisije dopada, i ja bih zvala najraznovrsnije goste da mogu 🙃.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

 

Mislim da to mačo testosteron bulšit govori iz njega (za Kovid). Prvi je zvao onog Majkla Osterholma, kojeg smo svi ovde postavljali na početku. 

 

Mislim da ga je gostovanje Kornel Vesta malo promenilo :D...posle je nekome rekao da nikada u životu nije glasao za republikance. Čak i pre toga, ponižavao je prevarante poput Džordana Pitersona (najveći prevarant, teleevanđelist level), Bena Šapira i  Dejva Rubina samo na "seljačku" logiku...bilo je to lepo za gledati. Za razliku od one sramote sa Elonom Maskom, doduše.

 

Sa mnogim Pitersonovim stavovima se ne slazem ali tvrditi da je prevarant nivoa evangelista bi bilo preterano cak i za nekog ko je u njegovoj struci. Za nekog ko je profesionalno od klinicke psihologije i psihoterapije udaljen otprilike koliko i od Marsa to je vrlo hrabra tvrdnja.

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, mustang said:

ne pratim vas, ne mogu da ispratim ko, sta, kako, zbog cega....

 

Ma, misliš da ja pratim. Zato što se ne slažem sa Vini Puom, zato sam neo-mustang. Iako ja kategorično ne verujem u pijenje vitamina D al ne može on to da shvati. 

Link to comment

Joe Rogan je car, kamo srece da je vise takvih na ovom svetu, jedini veci car od njega je Bill Burr :D

 

 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, mei said:

Pa to ne mora da bude negativno. On sam u skoro svakoj emisiji bar jednom nazove samog sebe idiotom. Meni on izgleda kao neko ko želi da uči i svestan je često koliko ne zna. A sa učenjem se menjaju stavovi,  tj. Joe se razvija. Meni se koncept njegove emisije dopada, i ja bih zvala najraznovrsnije goste da mogu 🙃.

nemam nista protiv njegove emisije ni njega kao lika. samo ne verujem da je on u stanju da formira neko koherentno misjlenje jer ima attention span zlatne ribice. 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, harper said:

 

Sa mnogim Pitersonovim stavovima se ne slazem ali tvrditi da je prevarant nivoa evangelista bi bilo preterano cak i za nekog ko je u njegovoj struci. Za nekog ko je profesionalno od klinicke psihologije i psihoterapije udaljen otprilike koliko i od Marsa to je vrlo hrabra tvrdnja.

Jos da se on vise bavi svojom strukom, a manje postmodernim neomarksistima i ostalim sorosevkim reptilijancima. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:


Zglavkarima valjda, arthropodae, nisu jastozi reptili.

 

ako mogu marksisti da budu postmoderni, mogu vala i jastozi da budu reptili. 

Edited by Joe D
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

Jos da se on vise bavi svojom strukom, a manje postmodernim neomarksistima i ostalim sorosevkim reptilijancima. 

 

On se i bavi najvise svojom strukom, ubedljivo najvise. Kao i kod svakog drugog poznatijeg mislioca javnost se najvise bavi onim stavovima koji izazivaju najvise kontroverzi, pa se stice utisak da se najvise time bavi, ali cak i povrsan pregled njegovog pisanog opusa sugerise drugacije.

Link to comment
×
×
  • Create New...