Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

17 hours ago, trustno1 said:

Da se podsetimo. Zahvaljujući "katastrofalnom hendlovanju" krize, Njujork je trenutno medju onim regionima na celom svetu gde je najbolja situacija (samo da tako i ostane, pu pu pu).

 

Jer, katastrofa je da imaš manje od 10 smrti dnevno (juče 3), ukupno 600 i nešto hospitalizacija, oko 600 novih slučajeva dnevno i već nekoliko nedelja trend spuštanja hospitalizacija i smrti.

 

17 hours ago, vememah said:

Kratak kurs engleskog:

 

was - prošlo vreme

is - sadašnje vreme

 

Čekaj, stani, pazi, vidi, evo, gledaj, da nisu na brzinu narajcali 30,000 mrtvih (prošlo vreme), kasnije bi im se više ljudi razboljevalo i umiralo nego što se ovako razboljeva i umire (sadašnje vreme). 

 

Chef's kiss handlovanje krize, eyyy! 

 

giphy.gif

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

da nisu na brzinu narajcali 30,000 mrtvih (prošlo vreme), kasnije bi im se više ljudi razboljevalo i umiralo nego što se ovako razboljeva i umire (sadašnje vreme). 

 

Dakle, da nije na početku umrlo 30,000, danas bismo imali više nego 10 umrlih dnevno?

Molim te, objasni kako.

Link to comment
5 hours ago, dragance said:


$250,000 SETTLEMENT OBTAINED FOR VICTIM OF FALSE ARREST (NYC)

 

https://www.sullivanbrillfirm.com/settlement-obtained-for-victim-of-false-arrest

 

Super za njih. Je l to znači da sada prihvataš da nije laž da postoje false arrests? Ili false arrests ne postoje ali postoji settlement za false arrest?

 

Za slučaj o kome ja govorim nekoliko advokata je reklo da bi maksimum bio 6,500$ i da im se ne isplati da preuzimaju slučaj. Ali, ja i dalje prihvatam tvoju ponudu. Ako želiš ti (ako si advokat u Njujorku) ili taj tvoj ekstra advokat da uzme ovaj slučaj, javi mi. Najozbiljnije.

 

Kako stojimo sa mug shot industry, je l i dalje poričeš njihovo postojanje?

Link to comment
5 hours ago, dragance said:

Zlobna si zbog sour grapes pominjanja Mayday i njenog startapa. 

 

MayDay je sama pomenula svoj startup tako što je otvorila topik na tu temu. Ja sam nastavila diskusiju na topiku i pitala šta je bilo sa startup-om, ontopik. Koliko mi je poznato, ja nisam malo dete a ti nisi moj tata - prema tome, nije tvoja stvar da li sam ja zlobna.

 

E sad, ne znam šta da kažem za nekog ko popizdi zbog toga što druga osoba nije ispala lažovčina kako ju je on neosnovano optuživao? Je l to zlobno?

Link to comment
6 hours ago, trustno1 said:

Dakle, da nije na početku umrlo 30,000, danas bismo imali više nego 10 umrlih dnevno?

Molim te, objasni kako.

 

Nemam volje tebi išta više da objašnjavam, uzaludno je pričati osobi koja ne kapira koliko monstruozne teze sama iznosi. (Ono kako je NY handling bio odličan jer su masovne grobnice efikasno naplašile preživele pa je širenje zaraze, eto, usporilo.

 

Idi bolje čitaj na design blogovima nekog contrarian tehnokratskog debila koji žrtvometriše i divi se potezima njujorškog zaravnjavača krivulje, znam da ih ima tu i tamo.

 

@mustang, meet neo-mustang. 

  • +1 2
Link to comment

ne pratim vas, ne mogu da ispratim ko, sta, kako, zbog cega....

 

za mene je deblasio zlocinac i treba da mu se sudi za stotine ako ne i hiljadu ubistava po domovima  a cuomo da zaboravi na politicki angazman u buducnosti. 

 

samo se stavljam u polozaj porodice ciji je clan bio smesten u domu i da mu tako  bude ubijen.  jebes mi sve, granatu bi na njegovu kucu...oko za oko. 

 

slabi, zene i deca....:fur:

 

 

ali deep down, neki ovde ne mogu da shvate i prihvate moj POV....i okej je. svako je gospodar svoje sudbine. 

 

 

Edited by mustang
j
Link to comment

Meanwhile, in Texas...

Joe Rogan moving from California to Texas for 'more freedom'

Rogan cited overpopulation, traffic, economic despair and his need for "a little bit more freedom" among the reasons for his decision.

 

kad ono, ne lezi vraze:

 

Rogan signed a deal in May with Spotify for more than $100 million to air his podcast exclusively on the streaming service beginning this September, according to The Wall Street Journal.

 

While the deal would be subject to a 13.3 percent income tax rate in California, Texas forgoes individual income taxes.

 

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, ObiW said:

Meanwhile, in Texas...

Joe Rogan moving from California to Texas for 'more freedom'

Rogan cited overpopulation, traffic, economic despair and his need for "a little bit more freedom" among the reasons for his decision.

 

kad ono, ne lezi vraze:

 

Rogan signed a deal in May with Spotify for more than $100 million to air his podcast exclusively on the streaming service beginning this September, according to The Wall Street Journal.

 

While the deal would be subject to a 13.3 percent income tax rate in California, Texas forgoes individual income taxes.

 

a ko je doticni?

Link to comment

Pa dobro, klasičan libertarijanac. Nije da krije to. Još u spiki sa Hetfildom su pominjali prednost Kolorada nad Kalifornijom i kako ne mogu jelenski rogovi na kolima po San Francisku. Odvratnije je svo ono uvlačenje u bulju Masku od ovoga, ovo je logično.

Link to comment

Nije Rogan Libertarijanac, više puta je pričao o ulozi države, infrastukturi, jednakosti, podržao Bernija. Malo je više popušio tu IDW priču, ali čovek je otelotvorenje average Joa u političkom smislu.

 

Ovo sa selidbom u Teksas je vezano samo za novčanik. Mislim da su migracije iz Kalifornije u Teksas u poslednjih par godina baš ogromne.

Link to comment

Ne znam da li se nešto promenilo u poslednje vreme ali pre se izjašnjavao da su mu najbliži libertarijanski pogledi. Znam za podršku Sandersu, bio dobar intervju sa njim. Rogan me je najviše iznervirao promenom priče o Covidu nakon Maskovog gostovanja, a vrhunac je bio kad mu je gostovao Michael Yo. Čovek je preležao virus, bio na samrti skoro, a onda mu ovaj lakonski replicirao većinu emisije: Ma, samo se nisi naspavao, verujem da je to presudno za imunitet. Da si se naspavao dobro posle putovanja ne bi to tako bilo. :puke:

 

Iako ima odlične i raznovrsne goste, dobro je što ide na Spotify. Jedan farbar stvarnosti manje. 

 

Link to comment
14 minutes ago, Ivo Petović said:

Nije Rogan Libertarijanac, više puta je pričao o ulozi države, infrastukturi, jednakosti, podržao Bernija. Malo je više popušio tu IDW priču, ali čovek je otelotvorenje average Joa u političkom smislu.

 

Ovo sa selidbom u Teksas je vezano samo za novčanik. Mislim da su migracije iz Kalifornije u Teksas u poslednjih par godina baš ogromne.

 

pa zasta bi bi bile vezane svake migracije molim te? 

texas nudi istu prirodu kao kalifornija, mozda je klima samo malcice hladnija. 

rogan zivi u los andjelesu koji je prsao zadnjih 2-3 godine. vise nigde nisi siguran i to je big deal pogotovu za roditelje. 

 

kvalitet zivota u los andjelesu je generalno opao. dusa me boli sto to kazem ali jeste. ja volim ovaj grad, i okrug, toliko je lepog nudio ne samo lepo vreme. ali na zalost otisao je u kurac. juce sam dole na deponiji otvorila topik los andjeles jer na boljem mestu ne prirada. slike su samo sto sam se provozala do restorana na pet minuta od kuce. 

za mene je normalno, danas, da vidim kako seru i pisaju po ulici, bodu se u venu, drkaju goli na sred ulice, setaju sa macetama....pa te pitam, jel to normalno?!?! i jel normalno da je meni postalo normalno i ne reagujem vise???

Link to comment
Just now, Mos said:

Ne znam da li se nešto promenilo u poslednje vreme ali pre se izjašnjavao da su mu najbliži libertarijanski pogledi. Znam za podršku Sandersu, bio dobar intervju sa njim. Rogan me je najviše iznervirao promenom priče o Covidu nakon Maskovog gostovanja, a vrhunac je bio kad mu je gostovao Michael Yo. Čovek je preležao virus, bio na samrti skoro, a onda mu ovaj lakonski replicirao većinu emisije: Ma, samo se nisi naspavao, verujem da je to presudno za imunitet. Da si se naspavao dobro posle putovanja ne bi to tako bilo. :puke:

 

Iako ima odlične i raznovrsne goste, dobro je što ide na Spotify. Jedan farbar stvarnosti manje. 

 

 

Mislim da to mačo testosteron bulšit govori iz njega (za Kovid). Prvi je zvao onog Majkla Osterholma, kojeg smo svi ovde postavljali na početku. 

 

Mislim da ga je gostovanje Kornel Vesta malo promenilo :D...posle je nekome rekao da nikada u životu nije glasao za republikance. Čak i pre toga, ponižavao je prevarante poput Džordana Pitersona (najveći prevarant, teleevanđelist level), Bena Šapira i  Dejva Rubina samo na "seljačku" logiku...bilo je to lepo za gledati. Za razliku od one sramote sa Elonom Maskom, doduše.

  • +1 2
Link to comment
×
×
  • Create New...