Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

il ja ne znam da kliknem na tvoj taj quote da procitam, izlazi mi od prvog dana a tako se i meni desava kad hocu nesto da podelim sa ppp

 

nije ni za vreme dejlija cikago bio cvecka al se znalo gde je sta. 

 

steta, volim cikago, druga kuca mi iako sam bila samo jednom na pola dana u zadnjih deset godina. i dalje mi familija i prijatelji tamo, prelepa arhitektura, super godine mi dao taj grad iako je iscedio svaku kap krvi iz mene. dala sam mu sve, zavrsili smo pricu. tezak je za zivot, pogotovu ako ljudi ne podnose hladnu klimu. tezak je za posao, za kvalitetan zivot al to vidis tek kad odes negde drugo. 

 

kriminala nikad nije manjkalo. sam dejli je bio capo di tutti capo, city hall jos u moje vreme beyond korupcije. u inglewood nisi mogao da krocis ni kolima, south side druga drzava. drugi jezik. 

steta, prelep grad, ljudi bolji, topliji i lepsi po meni od ny 100x, zavrsce kao detroit ako se ljudi ne zamene. 

 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

il ja ne znam da kliknem na tvoj taj quote da procitam

Ne znaš, treba da klikneš na prvi red (... replied to a topic) ili na strelicu u gornjem desnom uglu, a ne na naslov teme.

Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

Ne znaš, treba da klikneš na prvi red (... replied to a topic) ili na strelicu u gornjem desnom uglu, a ne na naslov teme.

 

hvala! strelicu cu zapamtiti, nisam je ni primetila do sada.  

Link to comment

ok. procitah ...

 

nije dosla po partijskom sistemu nego je narod izabrao

 

okej 

 

nek je i dosla po sistemu...i ona i blasio posto su isti dzoka, pokazalo se u vreme blm protesta

 

kako ti kao gradonalcnik grada moralno vidis sebe svako jutro kad procitas izvestaj koliko ih je izginulo u pucnjavama preko noci? o silnoj deci koja su se slucajno nasla tu da ne pricam!

 

koju nadljudsku osobinu ti posedujes da mozes i dalje ko dan mrmota da zivis i ne menjas apsolutno nista dok ti gradjani ginu?!?!

aKo nista drugo, dala bih ostavku. 

 

naravno da sam ja neki qrc, davno bi to bilo reseno

Link to comment

Mene zanima gde je i šta radi Deep State? Ako je Kenedi mogao biti ubijen, kako to da ne mogu nešto da nameste Trampu, ako predstavlja pretnju za bezbednost zemlje? Ne mislim na ubistvo, nego, je l ne mogu da mu nameste neku užasnu aferu pred izbore? U čemu je problem? Je l ti ljudi nešto rade il se zajebavaju.

  • Haha 1
Link to comment
13 hours ago, trustno1 said:

Ako je Kenedi mogao biti ubijen

"Sudija Falkone je morao da bude ubiven..."

Nema deep state - to ne postoji.

Postoji samo i jedino "deep pocket" i ono "koliko para - toliko muzike"...

Link to comment

Juče je bilo glasanje o Bernijevom amandmanu za smanjenje vojnog budžeta za 10%. 23-77 - demokrate pola-pola (severoistok i severozapad je glasao sa Bernijem), Republikanci svi do jednog protiv (čak i Rend Pol). Negde sam pročitao da je ovo prvo glasanje o smanjenju vojnog budžeta u prethodnih nekoliko decenija, tako da...baby steps.

 

btw, pre neki dan je umro vrv moj omiljeni Lefti YTuber Majkl Bruks, 37 godina. Smorio sam se do jaja, obožavao sam da ga slušam. Briljantan lik.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
31 minutes ago, Ivo Petović said:

btw, pre neki dan je umro vrv moj omiljeni Lefti YTuber Majkl Bruks, 37 godina. Smorio sam se do jaja, obožavao sam da ga slušam. Briljantan lik.

 

Jeste tragedija, naprasno umro čovek. Meni Twitter feed danima naizmenično u žalosti zbog njega i u ekstazi zbog Liverpula. 

 

BTW, Brooksova sestra na MR:

Spoiler

"Michael was so done with cancel culture and identity politics. He was saying so clearly we need to build a world where people can listen to one another through all their differences without shutting down or turning to violence, that together we need to not define who we are, that we're all in this together, which did not mean that we should give up the fight for peace and justice, or not treat people with integrity and respect, but we fight that fight more skillfully."


She goes onto say Michael was intensely stressed out by cancellation and afraid to speak on it openly.

 

Link to comment

I istovremeno veliki protivnik Jimmy Dore/Weenie Pooh like false equivalence (GOP=DP) :tongue:

 

btw, jedan od najjačih klipova, mada je Bruks tu samo ulazi nekoga ko se kida od smeha :)

 

 

 

Link to comment

Ti si onda Neera Tanden to my Jimmy Dore :fantom: 

 

Meni je Majority Report postao negledljiv od kako je Seeder zagrizao za Russiagate. Brooksov spin-off je bio daleko bolji, posebno od kako je posle Sandersovog poraza čovek postao blackpilled po pitanju idpol idiotarije i izvodljivosti electoral revolucije. Njegovi komentari su često imali internacionalni aspekt koji (doduše razumljivo) nedostaje kod većine američkih levičara, stvarno je poprilična šteta što ga više nema.

 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

jurise neku zensku skroz golu po venice sat vremena :laugh:

morali i helihopter da dovuku da je nadju

 

a onda policija dok je jurila nju po komsiluku nabasa na golog muskarca :laugh:

 

posle trazili backup da donese odecu za njih. 

sumnja se da je devojka ista ona od pre 3 nedelje

 

u medjuvremenu ovi sto protestuju odlucili da odrade posao na beverly hillsu, rodeo drive naravno, bh policija zvala pojacanje iz weho i lapd...razbezase se odmah. 

 

sve u zadnjih 2-3 sata. luda noc. kod mene mirno 

Edited by mustang
Link to comment

I žena ga javno napušila, ali ne zbog blatantnog intervencionizma nego zato što je napisao pronouns are bullshit :D Grimes postovala sve nešto kao "please reconsider you're better than this call me and let's talk this through", a onda obrisala tvit.

Link to comment
×
×
  • Create New...