Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

12 minutes ago, dragance said:

Ali zato govt subsidy i tax breaks za njegove pogone je dobro. :isuse: koje je govno ovaj smrad.

Ja se nadam da se samo dobro zajebava. Ne sto nesto verujem da je neki pozitivan lik - bash suprotno al' tako - ako je mislio ozbiljno onda je haos totalni™.

Link to comment
On 16.7.2020. at 11:21, Weenie Pooh said:

 

 


:yawn2:

 

 

Da se podsetimo. Zahvaljujući "katastrofalnom hendlovanju" krize, Njujork je trenutno medju onim regionima na celom svetu gde je najbolja situacija (samo da tako i ostane, pu pu pu).

 

Jer, katastrofa je da imaš manje od 10 smrti dnevno (juče 3), ukupno 600 i nešto hospitalizacija, oko 600 novih slučajeva dnevno i već nekoliko nedelja trend spuštanja hospitalizacija i smrti. To se zove katastrofalno hendlovanje.

 

Fauci: "Remember, we can do it. We know that when you do it properly, you bring down those cases. We've done it. We've done it in New York."

"New York got hit worse than any place in the world. And they did it correctly by doing the things that you're talking about"

https://www.foxnews.com/politics/anthony-fauci-praises-new-york-coronavirus-response

Edited by trustno1
Link to comment
15 hours ago, dragance said:

Ali zato govt subsidy i tax breaks za njegove pogone je dobro. :isuse: koje je govno ovaj smrad.

 

Jbg, mogu samo da ga mrze oni što ga ne vole.

Link to comment
4 hours ago, dragance said:


Pomislih, ali tek na trenutak, da bi mogli da se sprijateljimo u RL, ali opet uvidim koliko si zlobna i loša osoba.

 

Vidim da si kačio i svoju fotku, možda si pomišljao i da bismo mogli da se venčamo? ;)

 

Zlobna sam i loša osoba jer je ispalo da ne lažem kao što si ti tvrdio.

 

4 hours ago, dragance said:

Prvo, ne znam zašto bi te bilo kako hapsio bezveze, inače bi svi bili hapšeni da policajci napreduju u svojoj karijeri.

 

Policajci u Njujorku imaju ogroman incentive da hapse. Kako da ispune kvotu za unapredjenje ako nemaju dovoljno stvarnih hapšenja? False arrest. Hapse te bez probable cause i zakon je takav da nikakve posledice ne snose za false arrest. Naravno, moguće je da tužiš NYPD. Znaš kolika je maksimalna nadoknada ako se dokaže false arrest? 6,500$ (bila preko koju godinu). Reci mi, je l biste se ti i taj super advokat cimali za maksimum 5,850 dolara da podelite medju vama? Ja ne znam ni jednog advokata u Njujorku koji bi, ali ako taj tvoje hoće, stvarno, javi mi se.

 

4 hours ago, dragance said:

Drugo, sve i da si krivo uhapšena ili dospela na sud a sve je odjebano od strane suda  - a neko te uslika; pa još drži na nekoj privatnoj listi, molim te da mi javiš. Nalazim ti odmah extra advokata, ali ja i on delimo 90% compensation.  Što ti neće smetati, jer - po tvom - ne bi ništa ni videla od te sume, jer...nije zloupotreba podataka.

 

Da ponovim za ljude na ovom topiku, jer malo ljudi zna a priča je fascinantna. U Americi je legalno da kompanije poseduju mug shots (slike iz pritvora ili iz suda) privedenih ljudi. Svako ko je bio priveden, uključujući i ljude za koje se ispostavi da su potpuno nevini ili greškom uhapšeni, čak i oni, njihove mug shots kompanije mogu legalno da kače po internetu. Takodje je legalno da te kompanije traže pare da ti skinu fotku sa interneta. Takodje je legalno da kad im platiš i jednom ti skinu, da ti opet okače i tako u nedogled. Zanimljivo, zar ne?

 

The cataloging of criminal records is a big business – and some say it’s shady. If you have been arrested, no matter for what, one of the first things that happens during the booking process is the mug shot. States have different laws governing the public availability of criminal records, but thanks to places such as Florida, which makes mug shots publicly available almost instantly, yours could be on websites in less than 24 hours.

 

https://www.investopedia.com/articles/personal-finance/081316/should-you-really-pay-erase-your-name-internet.asp

 

Businesses Charge Hundreds To Remove Mug Shots Online

https://abcnews.go.com/Business/businesses-make-profit-copying-mug-shots-online-critics/story?id=16157378

 

 

Link to comment
2 hours ago, trustno1 said:

 

Vidim da si kačio i svoju fotku, možda si pomišljao i da bismo mogli da se venčamo? ;)

 

Zlobna sam i loša osoba jer je ispalo da ne lažem kao što si ti tvrdio.

 


Nije da imam neke posebne standarde, muško sam - jebibga - ali nisam zoofil.

Edited by dragance
Link to comment

I ovaj se nagodio

 

https://www.rt.com/usa/495802-sandmann-lawsuit-cnn-media

 

Kentucky's Nicholas Sandmann celebrated his 18th birthday on Friday by notching his second victory against the mainstream media for defaming him, providing pushback in a world where false reporting seems to always go unpunished.
 

The former Covington Catholic High School student announced a settlement in his $250 million lawsuit against the Washington Post on Twitter. As in the January settlement of a similar defamation suit against CNN, the terms weren't disclosed, and Sandmann said he has more work to do.

 

“The fight isn't over... two down, six to go,” he tweeted, referring to lawsuits against six other media outlets.

 

5f1b503b2030273835330bbb.png

Link to comment
×
×
  • Create New...