Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Rene, jeboga, nadjoh jednu onu LG mašinu sa Direct Drive i Inverter i Smart Diagnosis i 10 god garancije na motor. Išla u Tehnomaniju drugim poslom i spustim se dole da šmeknem mašine, kad stoji ta što sam je telefonom tražila, pa mi rekli da nema. Uglavnom, otvoreni je primerak iz prodavnice, pa je massive discount i ja sam je rezervisala i sutra idem da je platim. Juhuuu! Hvala na savetima!

 

Ova: https://www.tehnomanija.rs/masine-za-pranje-vesa/lg-ves-masina-f-14a8tda.html

Edited by MayDay
Link to comment
  • 3 weeks later...

trebao bih da uzmem više stvari za stan i otprilike znam šta ću i to sve manje više svuda isto košta i manje više svi daju iste popuste.

pogledao sam homecentar, winwin, tehnomaniju i CBT

 

tako da mi onda jedna od stvari koje pravi razliku između ponuda jeste i garantni rok i koliko su ove firme dobre da mi servisiraju stvari koje možda neće valjati?

znam da tehnomaniju bije jako loš glas po tom pitanju.

 

imate li još nekih iskustava i predloga oko toga?

Link to comment

tehnomanija, niti jedan od prodavaca ne servisira uređaje. to rade ovlašćeni servisi tipa gorenje, candy i sl.

 

ja njih ne bih izbegavao pogotovu što imaju fine akcije tipa shooping night. ja sam tu akciju obavio tako što sam pazario belu tehniku od jednog proizvođača i tako izdejstvovao i popust na uređaje koji nisu na akciji

Link to comment
  • 3 weeks later...

na sta bi trebalo obratiti paznju prilikom izbora ves masine?

gledam malo po netu, meni to sve nekako isto

 

jel ima neki proizvodjac koji je bas nepozeljan i treba ga zaobici?

Link to comment

jel ima neki proizvodjac koji je bas nepozeljan i treba ga zaobici?

bosch, izgleda im ne ide baš najbolje to sa vodom i strujom

nemoj da te lože na brzinu centrifuge, gledaj da ima displej sa tajmingom korisna stvar, brzi program(7, 10, 20 min), da prepoznaje količinu rublja i time prilagodjava dužinu pranja...

 

najvažnija je garancija(na celu mašinu, ne samo na odredjene delove), generalno je dve godine, neki daju i 5.

 

ovaj vikend imaš neku akciju u tehnomaniji popusti su oko 5k dinara, mada ima i većih

ovo mi u mejlu iskočilo, deluje kao dobra kupovina

http://www.tehnomanija.rs/masine-za-pranje-vesa/candy-masina-gvs4-117-dc3-2.html

Link to comment
  • 2 weeks later...

Koju sudomašinu uzeti za oko 300€, klasicna velicina, 12-13 kompleta?

Imao sam na umu Bosch, ali posle nekih komentara na koje sam naišao više nisam siguran...

Edited by mraki
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

šta je bitno pri izboru pegle? keramička ili metalna podloga? neke preporuke?

iz mog bogatog iskustva :lolol: dve stvari:

 

1. da bude teska, da ne moras ti da pritiskas

2. da bude jeftina jer svi samocisteci fazoni, destilovane vode i slicna sranja nece spreciti da crkne za max 2 godine, te ces kupovati novu

Edited by aram
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...