Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Него шта. Има ових дана да одем са породицом да му се поклонимо и да му упалимо свеће. Редак шмекер.

 

Ваистину.

Вијали су га и косе чупали што не могу да га нa'ватају.

 

moor_vrangel_ziv.jpg

 

[Vrangel is still alive - finish him off with no mercy!]

Link to comment

Прслине, поред Павловићевог Термидора можеш да пронађеш и Врангела у издању Бернара, мислим да је из 2013.

 

Vrangelbook.jpg

Edited by Џеремаја Крстић
Link to comment

Је л' имаш његове мемоаре, може и на енглеском. Нисам нашао pdf када ме нешто спопало пре пар дана да читам.

 

@чекмеже

Тако су и њега удесили у Ужичкој републици, али тог детаља нема код оног дегенерика Жике Митровића, сувише је био заузет фабриковањем нове истине о ЈВуО.

Edited by Прслин
Link to comment

Је л' имаш његове мемоаре, може и на енглеском. Нисам нашао pdf када ме нешто спопало пре пар дана да читам.

 

http://militera.lib.ru/memo/russian/vrangel1/index.html

 

Имам и pdf, само два и по мега.

Edited by Џеремаја Крстић
Link to comment

Хвала, боље ишта него ништа мада не верујем да могу да се изборим са дужим текстом на језику који сам нешто мало учио пре 30 година. Пдф исто на руском?

Link to comment

Само на руском.

Нисам чуо да је преведена код нас а енглеску немам.

Link to comment

Eh, da je samo duže poživeo, napravio bi od Ruskog zaštitnog korpusa veliku silu.

Када смо већ на шбкбб терену, на ово могу да одговорим само са ех, да је победио, направио би од Русије демократску државу која би била у одличним односима са Украјином и осталим комшијама, а и даље би имала Крим.

Link to comment

Eh, da je samo duže poživeo, napravio bi od Ruskog zaštitnog korpusa veliku silu.

 

Једино где би могли да харају је на геријатрији...

Link to comment

Meni je juče bilo prilično bezbolno. Išla sam ciljano, po spisku uz minimum zastranjivanja i razgledanja stripova i još nekih rečnika i enciklopedija koje, uglavnom, mogu samo da gledam. Uzela većinu knjiga koje sam htela i novog Antu (Anta?) Tomića za kojeg nisam ni znala da je izašao iz štampe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...