Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Ove godine ide nova zvezda u usponu, Marija Žeželj.

 

Ипак има наде за књижевност.

Свакој јутјуберци која држи до себе је циљ да напише књигу, пре него што се богато уда.

Link to comment

Ипак има наде за књижевност.

Свакој јутјуберци која држи до себе је циљ да напише књигу, пре него што се богато уда.

 

Izdavanje knjige je tu aktivnost sa strane, čisto "mamipara" da se tinejdžerima (tj. roditeljima) izbije još neki dinar iz džepa. Nije Marija izabrala da piše knjigu, njen "studio" ili "network" ili ljudi koji je "vode" su smatrali da je sad dobar trenutak da se odigra ta karta... Vodio sam neku decu na Balkan Tube Fest (ne pitaj) gde je Marija potpisivala knjige i družila se sa svojim pratiocima. Njena publika nije starija od 15 godina (ona vlajda ima nešto 17 - 19)

 

Jedan novi svet i jedna potpuno nova industrija zabave, da ne veruješ!

Link to comment

je li neko primetio autobiografiju brusa springstina? rade mi i original i hrvatski prepev

Ja pokušao da kontaktiram ove hrvate što su preveli hoće li dolaziti ali ćorak, tj. ni glasa ni pisma. To je jedino što je moglo da me natera da odem na sajam?
Link to comment

Meni su rekli, kao što već napisah, da knjige, za sada, neće biti u prodaji u Srbiji. Ne znam da li je neko "dovukao" originalno izdanje.

Da to mi je jasno da niko neće ovde prevesti i objaviti . Ništa čitaće se oriđiđi a ova hrvatska kad bude, biće...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...