Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

Na slavinu ili...?

 

na slavinu, uredno. samo mi je bio neobican kontrast od nastupa malo ranije, sa zen ispijanjem caja.

 

p.s. valjda i budisticki monasi seru.

Link to comment

Ja sam isto gledao graficke novele, i imam osecaj da je svaka jeftinija na bookdepo ili amazonu :-/

 

Jos ako lepo sredis da izgleda da si iz UK/USA dobijes jos jeftinije preko bookdepo ;)

Link to comment

Pa bookdepo daje besplatnu dostavu tako sto procita tvoju lokaciju preko IPa a ne preko shipping adres i po tome koriguje cenu knjige. A posto se nalaze u UK ako misle da si i ti u UK dobices knjige jeftinije. Nekad vredi proveriti i sa USA IPom jer se desi da su tamo jeftinije nego li u UK. 

ja sam tako bas jutros dobio posiljku za 29e a da sam isao normalno kostalo bi me skoro 10e vise. Tak oda sam maltene dobio jednu knjigu free.

 

Ima raznih programa za to, ja sam koristio anonymoux add on za mozzilu.

Link to comment

Boktemazo :Hail:

 

A reci mi samo, ako se pretvaram da sam iz USA, je l to znaci da ce mi paket slati iz USA, tj. trebace mu vise vremena da stigne?

Ovi evropski (uglavnom mi salju iz Nemacke ili Britanije) stizu za nedelju-dve, dok iz USA treba bar 4 nedelje da prodje.

Link to comment

Ne bi trebalo. Ja sam eksperimentisao sa tim prosli put i ne mogu 100% da se zakunem ali sam gotovo siguran da sam dve knjige narucio sa UK a jednu sa US "adrese" i sve tri su stigle istog dana  naruceno je 21og. 24og dispatch i evo jutros stiglo sve kako treba :)

Link to comment

Bio juce , pazario vitez_sedam_kraljevstava-dzordz_r_r_mart   knjiga.jpg                          neuromancer-br.jpg

 

Martin na Laguninom standu bio povoljniji sa clasnkom kartom nego sa sajamskim popustom , "Beograd" 500din jeftiniji u Vulkanu nego na standu RTS-a a Gibson kostao celih 120 dinara ...

Edited by Geo
Link to comment

Dodaj nešto (profesionalno) i o istoriji Beograda kad ti bude zgodno ;)

 

 

IMG_00125.jpg

 

Takođe, ovde možeš da skineš časopis Godišnjak grada Beograda u pdf-u, sjajne članke možeš tu naći.

 

Bio danas na sajmu, ima kod antikvara Istorija Beograda za 2500. Za isti novac moze da se kupi Cercilov II sv. rat u 6 knjiga.

 

 

ne radi... aj piši malo o cenama. koliko je jeftinije od regularnih?

 

 

Ima ok popusta, Teorija dokolicarske klase [mediteran] je 770 [1200 u knjizari], Sredozemlje u starom veku [akademska knjiga] je 1500 [1750], Stari rezim i revolucija [iKZS] 800 [1300]. Blistavo i strasno II je 850 [1000]. Komiko ima ok popust za 4 izdanja Kramba [ne ukljucujuci Veliku knjigu] - 3000 dinara [oko 3600 bi kostalo inace].

 

Ako planiras 12-15 knjiga isplati se otici, plus su antikvari na jednom mestu. Ako nemas spisak racunaj da ce ti samo kod njih otici par sati. :D

 

Na kineskom standu jedan deo je posvecen prevodima nasih knjiga. Zanimljiva su neka graficka resenja, najbolje mi je ono za Pop Cira i Pop Spira.

Edited by reg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...