Jump to content
IGNORED

Beogradski sajam knjiga


Sludge Factory

Recommended Posts

 

Apropo toga,nema reizdanja Dedijerove knjige Sarajevo 1914 niti vrlo interesatnih memoarskih zapisa Egona Ervina Kiša-Zapiši to Kiš koji govori o borbama u Srbiji 1914. godine ali sa druge-austrougarske strane.

 

 

Jedan mali izdavač, koji nije imao svoj štand na sajmu, reizdao je i kanonsku knjigu Vladimira Dedijera “Sarajevo 1914”.

 

 

Sa sajta Miljenka Jergovica

Link to comment

Hvala!Jergovic je trebao da spomene ime izdavaca no,verovatno se to lako sazna sa Gugla.

 

Izdavač se zove Knjige Obradović, koliko vidim po COBISS-u. Knjižara i antikvarijat su im u Kosovskoj, malo pre Kinoteke kada se ide od Nušićeve, na istoj strani ulice. 
Edited by ajgor
Link to comment

 

 

Izdavač se zove Knjige Obradović, koliko vidim po COBISS-u. Knjižara i antikvarijat su im u Kosovskoj, malo pre Kinoteke kada se ide od Nušićeve, na istoj strani ulice. 

 

Hvala!

Link to comment

 

U kasnu subotnju večer, prošlo je već devet, dovodim Tomića u Zepterovu knjižaru – vjerojatno i najbolju malu knjižaru južno i istočno od Beča...

 

Verovatno je njemu omiljena pošto u Beogradu ima više sličnih knjižara ili grešim? :unsure:

Link to comment
  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Što se organizatori  ograđuju na RTS-u: "Ovo je sajam knjiga, a ne sajam književnosti", "knjiga je i roba, a ne samo kulturno dobro".

Edited by halloween
Link to comment

sinoć sam bila na sajmu pa me baš razgalila i raskravila plakata na kojoj će izdavačka kuća dedić pozvati ljubitelje robe da kupe jedan od šest romana proizvođača vesne dedić. e sad pošto nemam kameru na telefonu, mogu samo da rečima da opišem kakva je to plakata. ona kao na ovoj slici dole, a pod pazuh doljeću joj kao lastavice, šest romana.

vesna-dedic-1.jpg

Link to comment

možeš popiti i njenu kavicu na štandu. "Da bi Vam glas bio baršunast poput mog, svratite na Moju kavicu"

10805652_632253363551416_816894172952872

 

 

12118929_797758937000857_312936848611532



 

 

 

Otkrijte „Lepotu čitanja“ uz „Lagunu“ i „Avon“
June 7, 2012 at 4:19pm
Izdavačka kuća „Laguna“ i kompanija „Avon“ pokreću akciju „Lepota čitanja“ kako bi obradovale sve čitateljke. Akcija počinje 1. juna, na dan rođenja Merilin Monro, u svim knjižarama „Laguna“ i knjižarama „Delfi“. Uz kupovinu jednog od pet odabranih naslova na poklon dobijate jedan „Avon“ proizvod.

Uz knjigu „Zauvek u srcu“ Vesne Dedić Milojević dobijate Avon ruž za usne
Uz novi roman Vesne Dedić Milojević na poklon dobijate Avon ruž iz najnovije letnje kolekcije, veselih boja i lagane teksture. Negujte usne kao stvorene za poljupce i budite zauvek u njegovom srcu...

Uz knjigu „Nemaš pojma koliko te volim“ Ive Štrljić dobijate Avon bronzane kuglice
Zablistaćete ovog leta uz pomoć Avon bronzanih kuglica, koje dobijate na poklon uz roman „Nemaš pojma koliko te volim“, Ive Štrljić. Budite neodoljive za vrele letnje dane sa onim kome vaše srce pripada...

Uz knjigu „Sve je to ljubav“ Natalije Dević dobijate SuperShock sjaj za usne
Duhoviti leksikon Natalije Dević „Sve je to ljubav“ uči nas o muško-ženskim odnosima i kojim se sve lažima koristimo kada je reč o ljubavi . Uz Avon SuperShock sjaj, koji dobijate na poklon kupovinom ove knjige, budite razigrane i vedre i ne zaboravite da je u ljubavi i ratu sve dozvoljeno.

                        

Uz knjigu „Ringišpil“ Jelena Bačić Alimpić dobijate SuperShock maskaru
Kupovinom romana „Ringišpil“, Jelene Bačić Alimpić, na poklon dobijate Avon SuperShock maskaru. Pogledajte Vašeg izabranika zavodljivo ispod trepavica i pustite ga da se zavrti kao na ringišpilu ljubavi.

Uz knjigu „Roman o preljubi“ Isidore Bjelice dobijate Glimmersticks krejon
Uz novi, uzbudljivi roman Isidore Bjelice, na poklon dobijate Avon Glimmersticks krejon. Prodoran pogled zavodnice biće Vaše tajno oružje, kojim ćete Vašeg dragog zadržati uvek uz Vas.

Akcija traje dok ima zaliha!

Edited by maheem
Link to comment

unnamed.jpg
 
Moj ulov od danas.
 
Inače prvo jurim English Book štand, ali su ove godine upadljivo slabi sa izborom knjiga is istorije, međunarodnih odnosa, politike itd. Kad kažem upadljivo slabi mislim da nisam našao ništa meni interesantno osim ovog zbornika Evansa i Kutrakosa (koji košta smešnih 300din, izdanje iz 2013). Ostalo sam kupio više reda radi, knjige S. Rajić su bile u paketu (2 za 1200), mada sam jurio "Spoljnu politiku" a "A. Obrenović" je uleteo jer je povoljna cena :). Cena ukupno oko 5k.
 
Beletristiku inače slabo kupujem pa nisam merodavan da dam sud.
 
 


zanemarite ružni karirani stolnjak :(

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...