Jump to content
IGNORED

Kako izgleda 1 Srbin?


Indy

Recommended Posts

Ali mi ne razgovaramo o tome da li ih ja izbegavam ili ne izbegavam :blink: , već pitam da li taj hipotetički neko ima pravo da ih izbegava ili mora da traži pisano odobrenje od konzilijuma samoproklamovanih mudraca sa Parapsihopatologije. Ali potpuno je fascinantno koliko volite da se bavite ličnošću sagovornika. Što da ne? Tako je najlakše sebe uzdići. :Hail:
Ok, NEKO ima pravo to da radi, ali imam i ja pravo da kazem misljenje o tome, bez djelenja bilo kakvih etiketa (jos jednom, sta me je raskrinkalo?).Koliko volimo? Koji to MI?
Link to comment
  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    46

  • bus

    43

  • B_B

    28

  • msmodesty

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj cilj postovanja je sazet jos ovde.Ovo poslednje se dakle odnosi na tebe, ako je potrebno reci. U medjuvremenu sam se upleo s jednim koji zeli da ukaze Istinu i bude zajeban; samo mi nije jasno zasto taj isti trazi smisao i cilj kod nekog drugog.
Pa, tako kazi. Nigde nisam (ni izmedju redova) mislio ni rekao da su oni koji se ne slazu sa generalizacijama "Srbende"."Problem" je u tome da se ja u osnovi slazem sa scepom. Mozda ne u svakom slovu i znaku interpukcije, ali generalno - da.Ako neko misli drugacije, pa i to je OK. Ja i dalje mislim isto.A ovo sto se posle toga dogadjalo nema veze sa temom, sasvim ocigledno, bilo je samo provokacija, udaraca ispod pojasa i ostale uobicajene forumske flore i faune.
Link to comment
Ok, NEKO ima pravo to da radi, ali imam i ja pravo da kazem misljenje o tome, bez djelenja bilo kakvih etiketa
:lol: Pa što onda imaš toliko snažnu potrebu da se izjašnjavaš o nečijim privatnim odlukama koje никако ne utiču na kvalitet tvog ili bilo čijeg života?
Link to comment
Ma, ti si ocigledno 1 veliki covek. Zato i postoji forum, da se pokaze 1 velicina, moralna, intelektualna i svaka druga. :isuse:
Konstruktivno, nema sta. E vidis, ovdje cu ja da zavrsim diskusiju sa tobom, mozda ti Bus moze pojasniti zasto.
Link to comment
Konstruktivno, nema sta. E vidis, ovdje cu ja da zavrsim diskusiju sa tobom, mozda ti Bus moze pojasniti zasto.
Nije konstruktivno, nego efikasno. Od svih forumskih sorti najvolijem moralizatore.
Link to comment
Pa, tako kazi. Nigde nisam (ni izmedju redova) mislio ni rekao da su oni koji se ne slazu sa generalizacijama "Srbende"."Problem" je u tome da se ja u osnovi slazem sa scepom. Mozda ne u svakom slovu i znaku interpukcije, ali generalno - da.Ako neko misli drugacije, pa i to je OK. Ja i dalje mislim isto.A ovo sto se posle toga dogadjalo nema veze sa temom, sasvim ocigledno, bilo je samo provokacija, udaraca ispod pojasa i ostale uobicajene forumske flore i faune.
Ja sam svoj post napisao davno pre uobicajene forumske flore i faune. Niti sam krenuo da se bavim udarcima ispod pojasa.Za mene je problem drugaciji. Odnosno, problem je sto pored misljenja postoji i zelja da se na silu podele uloge. Pa tako neko ko generalizuje, na silu zeli sebi da skine poredjenje s Filipenkom koji misli da su svi homoseksualci prevaranti, a nekom drugom zalepi etiketu 'felerican', samo zato sto mu je zasmetalo da bude opisan kao zutozub.
Link to comment
Meni je licno tvoj upad sa Filipenkovim postom bio potpuno bez veze... sto sam i rekao. A i sam Filipenkov post je bez veze, i u originalnom kontekstu. Mogao si jednostavno da kazes sta mislis o temi (sto si sad i rekao) i ne verujem da bismo ikad usli u spor. A kamoli fajt.
Link to comment
:lol: Pa što onda imaš toliko snažnu potrebu da se izjašnjavaš o nečijim privatnim odlukama koje никако ne utiču na kvalitet tvog ili bilo čijeg života?
NEKO ce napisati npr. da se ne druzi sa tamnoputim osobama jer su takve i takve. Na kvalitet mog zivota to nece uticati jer nisam tamnoput, a sigurno nece pogorsati kvalitet zivota tamnoputih osoba? (naravno da hoce uticati)Imam potrebu da ukazem na glupost.Sta mene sada cini borcem za nacionalna prava?edit: hiljadu i jedna dupla rijec Edited by B_B
Link to comment
zutozub
Eaj malo kako izgleda 1 Srbija. Bijah sad u Beogradu, sastanak u prostoriji u obliku slova T. U nozi ovog T bar i stolovi, u gredi konferencijski stol. Kad dođe pauza za kahvu pređosmo u to I s barom, raja pośedaše oko onih stolova - i zapališe. Zapalih i ja, ali osjećao sam se tako opsceno da mi je presjelo. Sve vrijeme gledam onaj dim i smrad. Poslije sam istrčavao van na cigaru i sakrivao se iza ćoška. A furnjaju svi bez izuzetka.
Link to comment
Eaj malo kako izgleda 1 Srbija. Bijah sad u Beogradu, sastanak u prostoriji u obliku slova T. U nozi ovog T bar i stolovi, u gredi konferencijski stol. Kad dođe pauza za kahvu pređosmo u to I s barom, raja pośedaše oko onih stolova - i zapališe. Zapalih i ja, ali osjećao sam se tako opsceno da mi je presjelo. Sve vrijeme gledam onaj dim i smrad. Poslije sam istrčavao van na cigaru i sakrivao se iza ćoška. A furnjaju svi bez izuzetka.
Ne bih znao, gde sam radio u BG-u ljudi su imali opciju da puse u prostoriji za pusenje ili da ne puse uopste. Nego juce mi devojci bio rodjendan, pa dosla jos u petak neka drugarica iz drugog grada. Otisli u petak vece na pice, jakna mi jos smrdi na pljuge. A lokacija: green heart of Germany. Pa ti vidi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...