Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ja isto imam poslovni Iphone i divim se do imbecilnosti sta sve ljudi tolerisu radi valjda tih zelenih oblacica u chatu...

 

Meni je recimo nestvarno da default email aplikacija ne moze renderovati thread od 5,6 emailova nego random pomesa tekst.

 

 

  • +1 2
Link to comment

aj da ne kenjam da je sve lose-sinhronizacija starog i novog telefona je stvarno sjajna, sa sve sms porukama tamo gde su bile, temom i svim ostalim. mada, i xiaomi ima priblizno isto to, a cujem i smasung. 

  • +1 1
Link to comment

@Grunf pričaš o e-sim, ja sam počeo od prošle nedelje da je koristim i nisam primetio da nešto specijalno srče bateriju


nisam koristio androida pa da mogu da usporedim, meni ovo šljaka ko leptir i ne bih ga sad menjao, pogotovu što sam se navikao na os

 

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Grunf pričaš o e-sim, ja sam počeo od prošle nedelje da je koristim i nisam primetio da nešto specijalno srče bateriju


nisam koristio androida pa da mogu da usporedim, meni ovo šljaka ko leptir i ne bih ga sad menjao, pogotovu što sam se navikao na os

 

a imas li i fizicku karticu u slotu? 

Link to comment
29 minutes ago, Grunf said:

jbmlga. meni 14ica srce bateriju kao luda. ne mogu dan da sastavim. i nisam jedini, bas se zale ljudi po netu. 

Ja sam u ponedeljak kupio 14+ i za sada je odlična baterija

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kakav tajkunski forum, mi proleteri rabimo klot 12

 

:srdoc:

Ispao mi je stari telefon iz džepa i sišao niz stepenice. Morao sam da kupim novi na rate pa sam rešio da se apgrejdujem

Link to comment
10 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ja sam u ponedeljak kupio 14+ i za sada je odlična baterija

Sa jednom ili dve kartice? Ja sam do pre godinu dana nosio iphone 12 mini, i to je prvi iphone koji mi se svidjao, uprkos tome sto je ajfon.

Edited by Grunf
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...