Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

9 hours ago, Biohemija said:

Koristi li neko Apple Maps? Procitah negde da hoce da baguju u smislu da te odvedu na pogresnu adresu nakon update na 16.

Ih, mene i dan danas odvede na pogresnu lokaciju (parkovi su u pitanju), ali u UK je uglavnom radilo. Valjda vise korisnika, pa ako se zale, brze isprave. Na NZ to ne ide bas tako,. 

  • +1 1
Link to comment

Pogresnu lokaciju u smislu suportan kraj grada, a ne posalje u ulicu pored kad se zbuni. Desavalo se i meni ranije, doduse vrlo retko, kad otvorim Apple Maps iz druge aplikacije linkom. Verovatno to bude neki bas specifican glitch.

 

Inace meni  su Apple Maps vec neko vreme ispred Google Maps iz vise razloga. Mnogo mi vise odgovara UI/UX.
Osim toga, na lokaciji gde ja vozim (Texas) imaju semafori i STOP znakovi na raskrsnicama, sto dosta olakasava voznju pogltovo nocu. Google je tek skoro poceo da uvodi to.

I svidja mi se sto, iako je baza lokacija siromasnija, za ratings i reviews se ne koristi Google (logicno), nego Yelp kojem nekako vise verujem.

 

Sacekacu ipak sa prelaskom na 16 dok ne prepeglaju greske koje ce early adopters da pronadju.

 

Btw ja spadam u one koji su uradili upgrade sa SE 2020 na SE 2022 :lolol: Vise mi se ispatilo da doplatim za isti takav, samo novi, nego da popravljam konektor za napajanje koji sam licno razvalio, i kupujem novu bateriju.

Meni je ovo savrsen telefon sto se tice velicine i ergonomije. I ima klikabilno dugme i dalje :) Nadam se da ce ovaj koncept da opstane i u buduce jer sigurno da ima jos dinosaurusa koji ne zele da menjaju nesto sto radi kako treba.

Edited by Biohemija
  • +1 1
Link to comment

@Biohemija kad si u teksasu eto ne koristis WAZE app? 

 

Bolji je i od google maps i od apple maps.  

 

Ne znam nikog ko sa iphone koristi apple maps. Najvise koriste google maps al je najprecizniji Waze. Valjda stvar navike 

 

Yelp is dead.

Edited by mustang
Link to comment

Jel zna neko koliko su pouzdane cene na sajtu mobilnisvet.com ?

Poredim cene za keš i preko MTS na 24 meseca, npr. 12ica je skuplja preko MTS za oko 200€!!!

Ispada bolje uzeti 13 od 128GB tu je razlika "samo" 100-120€.

 

Nema šanse da keširam 700-800€, a baš mi se ne nosi ni 11, deluje mi široko, glomazno.

Link to comment
31 minutes ago, Peter Fan said:

Ja nisam primjetio.

 

Ubr, kad smo kod baterije: sad ima opcija da baterija pokazuje %. Revolucionarno :-)

Meni jedna 12-ka srče kao da je na svadbi.... :huh:

Istražim. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pazario 13 sa 128GB, leti kao besan.

 

Noćas ga zabodem na stari punjač od SE2020, pa hteodoh da vas upitam u čemu je razlika izmedju nove i stare "viljuške" (osim brog punjena i jačine samog punajča) ?

 

Fabrički je bio na 15.6 OS, kakvi su vam utisci sa 16 - jel ga treba updateovati?

 

Hvala

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Bilo ko :unsure:

Brt moraš raditi update, ok sačekati malo, pročitati iskustva, ali nije pitanje hoćeš ili nećeš...

Moje iskustvo je da ti bar dan-dva treba punjač pri ruci, jede bakteriju dok se sve položi, "AI" prođe kroz sve i tako to... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...