Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Verovatno ima bolji topic, ali mrzi me da tražim: da li je mnogo primetna razlika između iPad Pro i običnog iPada ili već neke od milion iPad varijanti, ako se igra npr. Minecraft ili Brawl Stars ili nešto tog tipa? Razmišljamo da kupimo klincu, jer je često u konfliktu s mamom ko će da ga koristi, a njoj treba za posao (i ponekad ostane na poslu što je uvod u epsku tragediju), ali ne želim da posle kuka kako je prešao s konja na magarca (sad koristi iPad Pro ne sećam se koje generacije, verovatno druge).

Link to comment

za te igrice i nije primetna razlika pogotovu između poslednjih generacija pro i vulgaris modela, naravno što je razlika između generacija veća, veća je i razlika u ekranu i u procesoru

 

compare ipad models

Link to comment

Hvala, zanimalo me više nego konkretno iskustvo, ali kapiram da je previše specijalno. Računam i ja da je u suštini ok. Bolje da nisi postovao link, jer su cene da se smrzneš. U Americi 9. generacija 329$, u Nemačkoj 429e. Pas mater. Može da se nađe i jeftinije ako se ne kupuje kod Applea, ali ne razumem najiskrenije u čemu je fora. 

Link to comment

oba će da peglaju i brawl stars i minecraft 100%

kad je meni teralo na iphone 12 obe igrice(kao test) na ovim ipad-ovima će da lete


 

 

sa pro modelom kupuješ i dodatni duševni mir

 

 

e

sad gledam, ovde je na kupujem prodajem 9gen 349€, 10gen 490€

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
49 minutes ago, bags said:

Imaju valjda i lokalni pirezi u Americi.

 

Pdv je uvek bila dodatna stavka ali kad je evro bio 1.2 za dolar onda su cene uglavnom bile iste u dolarima i evrima i opravdanje je bio jeli pdv. Sad je evro na 1.1 i cena je u evrima za 30% veća. Nema smisla.

 

@kud u maglu Simoviću našao sam ovde 10. generaciju za 400-420e, ali je kod Applea direktno 580e. Ne sećam se da su ovako drali za Macbook. Možda zato što su stari modeli, a vidim pominju da će u martu možda da izađu novi.

Link to comment

kupljen običan iPad gen 10 za 397e. Kupio na eBayu od jedne normalne prodavnice koja iz nekog razloga prodaje i tamo i eBay daje 10% na tehniku trenutno, pa reko' ajde. Pretpostavljam po kretanju cene da će u martu stvarno da izbace novu verziju, ali sumnjam da će stara ići mnogo više dole. Hvala na pomoći.

Link to comment
26 minutes ago, Venom said:

 Razlika u ceni 200 evra :lolol:. Grozna firma. 

 

Kod njih je svaki korak 200 kinti (RAM, SSD)... i to taman podeseno tako da, ako dodas (jos) malo, mozda onda da uzmes model iznad.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

jel postoji mogućnost da se negde pazari jedna slušalica

:srdoc:
 

 

 

i da li uopšte takva može da se spari s kutijicomtm

Link to comment

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

jel postoji mogućnost da se negde pazari jedna slušalica

:srdoc:
 

 

 

i da li uopšte takva može da se spari s kutijicomtm


Može u zvaničnim apple prodavnicama, ne znam da li i kod ovlašćenih preprodavaca.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...