Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Meni se to u zadnje vreme češće dešava, a kapiram i drugima (ne bih se zakleo da li od ios 16 ili čak i na nekim kasnijim verijama 15) - kad krenem da prekinem prethodni poziv a sagovornik je prekinuo pre mene, u tom deliću sekunde dok sam na putu da pritisnem crveno dugme za prekid veze telefon izadje iz poziva i prebaci na Recent (rekao bih da se to dešava nešto brže nego ranije) i naravno kliknem random ime sa sredine liste koje krene da se poziva. Prekinem poziv odmah ali poziv je već uspostavljen pošto sad uspostavljanje ide u deliću sekunde ko ima aktiviranu VoLTE uslugu:

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Cesta-pitanja/Mobilna/Usluge-mobilne/Usluge/a87890-Ko-moze-da-koristi-uslugu-VoLTE.html

Mislim da je u tome fora izmedju ostalog i za propuštene pozive koji se pojavljuju na blic.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, jms_uk said:


Kako mislis novog? Telefoni izlaze u jesen.
 

 

Čitao sam prošle godine da spremaju novi SE model koji bi imao nešto veći ekran. To bi mi savršeno odgovaralo posle 7ce i prvog SE modela. Ovi drugi Apple telefoni me ne interesuju, pretežno su klocne koje ne želim da nosim u džepu a nadao sam se i da će notch otići odavno u istoriju. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 24.1.2023. at 8:50, Mos said:

 

Čitao sam prošle godine da spremaju novi SE model koji bi imao nešto veći ekran. To bi mi savršeno odgovaralo posle 7ce i prvog SE modela. Ovi drugi Apple telefoni me ne interesuju, pretežno su klocne koje ne želim da nosim u džepu a nadao sam se i da će notch otići odavno u istoriju. 

 

 

 

Pa imaš SE 2020 tj. drugi po redu model SE.

Link to comment

Napisao sam da bih želeo novi telefon sa nešto većim ekranom. Ono što su špekulisali da bi bio novi koncept SE. Dakle, slične veličine samo bez crnih delova ekrana gore i dole. 

Link to comment
Napisao sam da bih želeo novi telefon sa nešto većim ekranom. Ono što su špekulisali da bi bio novi koncept SE. Dakle, slične veličine samo bez crnih delova ekrana gore i dole. 

Ja mislim da su glasine bile da bi koristili XR šasiju, sto je dosta veće…


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

SE 2022 je isti kao 2020, sa onim crnim delovima ekrana i sa home button, nažalost.

 

Ja sam bio zadovoljan i sa prvim i sa drugim izdanjem SE, ali vol 3 (bar preko MTS) je klasična pljačka u odnosu šta "dobijaš".

 

 

Link to comment
52 minutes ago, jms_uk said:


Ja mislim da su glasine bile da bi koristili XR šasiju, sto je dosta veće…
 

 

Vidiš, to nisam znao. Šteta svakako. Malo sam čeprkao po gsmareni i tuga je koliko su svi telefoni isti. Osim onog Samsunga na preklapanje sve drugo su kopije i kopije jednog istog pravougaonika. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...