Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

3 hours ago, radisa said:

Sa felnama su 1800e...

 

Jos uvek cekam da me neko pozove i kaze da se zajebao i da treba da platim... :fantom:

 

sad kad ispadne da neko iz radionice cita ovde na forumu :D

 

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Sa felnama su 1800e...

 

Jos uvek cekam da me neko pozove i kaze da se zajebao i da treba da platim... :fantom:

 

 

- Igen..igen..nemtudom..

 

I stisnes crvenu slusalicu na displeju

  • Haha 4
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ja sam ove godine sparpaket verzija jer svakako prodajem ovo auto: Kormoran snow.

 

Danas prvi put neki lagan sneg sa poledicom ispod i fino su se pokazale na ovih 40 km sto sam presao. :rolleyes:

 

 

Link to comment
28 minutes ago, Mil@n said:

Koliko je to zapravo problem?


Gume zadržavaju namjensko svojstvo materijala nekih 5-6 godina.

U tome je bitno.

Ako planiraš preći koliko je predvidjanje (cijenim bar 50k) ukupno do kraja tog perioda, ne bi trebalo da ima ikakvih problema. 
Ako su isključivo zimske (ne all season), koje bi se vozile zimi i skidale u proljeće - preskočiti jer teško da za par zima može preći 50-100k (kolika je deklaracija gume).

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Samo ako su baš nešto bagatela uzmi, ja bih svakako na gumama poslednjim štedeo, pogotovo kad sam video kako se nekoliko godina stare mišelinke raspadaju jer je izvetrio parafin, a spolja ko nove

Link to comment

Pa za 9k može da se uzme "taze" sava, viking, neki matador i to je manje više to, a iskreno sumnjam da ću ovaj auto voziti više od 2, 3 godine još mada sada vidim da je dot 2019 tih continental tako da ću ipak preskočiti.

Link to comment

Ja sam se mislio provuci ove godine (pre tri godine kupio Michelin, presao sve ukupno mozda 20k) ali kad mi je covek pokazao pukotine i saru rekao je da bolje ostavim ove letnje nego da stavljam ovaj raspad.

 

Ovde kod mene se se svi kunu u dugotrajnost Falken zimskih guma. Tri nezavisna i totalno drugacija servisa su mi rekli da je Falken najdugotrajniji ako ne vozis puno zimi.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni su na ovoj Astri K sto sam danas registrovao zimske starijeg dota, 2015. i 2017. godiste, ali deluju odlicno ocuvane i opusteno cu da vozim tako. Vozilo se i starije pa nije bilo problema. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...