Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Toni je stara stekara, dzabe dortmundjanska evropska plata kad je stipsa. Vozi taj letnje dok skroz ne ocelave, nevezano za godisnje doba.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Pravo da vam kazem meni je i ta voznja prilagodjena uslovima puta malo pederski potez. Necu da se prilagodjavam protivniku, neka se on prilagodjava meni.

  

nastaviti svoju voznju kao da onaj iza ne postoji. Dobar plus bi bio podizanje srednjeg prsta kroz prozor i objasnjenje drugu na drumu da mu jebem mrtvu mater, ali verujem da se takve stvari cuvaju za v2.0.

Nisam bio siguran, ali to je otprilike to: jebi mrtvu kevu svima, dok vozis oni su tvoji protivnici, pederi jedni, sta koji kurac ima da se motaju oko tebe i da ti smetaju.

Kakvo bre prilagodjavanje, to je za pedere... :fantom:

 

Bravo majstore, ti si 1 veliki vozac.

Link to comment

Krenuo sam da ti se smejem, ali me skolila neka tuga na kraju kad sam se zamislio.

Ko da gledam i slusam: 1 od onih возачина™ sa kojima ne znas dal' je biti gore s njima u autu jer stalno seru i jebu mrtvu kevu svima okolo, i zivima i mrtvima, i ljudima i pogresno postavljenim ivicnjacima, ili im spolja gledati vozacke face...

I prilagodjavati im se s punom paznjom :fantom:

 

Nista licno, naravno, samo neka zapazanja glede raznih ponasanja u saobracaju :D

Uzivaj i ne tuguj.

Link to comment

Priglupi, pompezni, logoreicni smaracu, svi na temi se sale. Idi prepisuj neku wiki stranicu na srpski ili brani Tita negde, nikoga ne zanima tvoje kvazimoralno zvaljenje.

Link to comment

Priglupi, pompezni, logoreicni smaracu, svi na temi se sale. Idi prepisuj neku wiki stranicu na srpski ili brani Tita negde, nikoga ne zanima tvoje kvazimoralno zvaljenje.

Tipicno, o tome i pricam -_-

 

Uzivaj :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...