Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

4 i po godine, uskoro 5. Jebem ga, razmisljao sam bas da kupim nove ovaj put ali mi em prelazimo ~12 hiljada godisnje, em tu niko ne divlja. A opet, imacu para u to vreme, vec sam isplanirao tih 450e, koliko cu da naplatim neki dug tada, za letnje gume i alu felne... jebat ga, ne diram onda nista ako je to matoro mnogo, neka proda nekoj teskoj sirotinji.

Link to comment

a jebemu, dzaba ti i duboka sara i sto ne prelazis mnogo ako je parafin izvetrio.

ja se ne bih sa tim zajebavo. ok, vozive su sigurno jos neko vreme, al sto dvaput kupovati.

Link to comment

Pas mater, pa nece valjda da se istope ili tako nesto, nije 15 godina nego nepunih 5, majku mu :D

Neće ni da se istope, ali neće ni da prijanjaju uz asvalt kako treba...

Link to comment

Pas mater, pa nece valjda da se istope ili tako nesto, nije 15 godina nego nepunih 5, majku mu :D

moze da ti iskoci jajo iz cista mira, gumi tojest. il da pukne ako naletis na nesto ostro sto inace ne bi primetio. 

il da se toliko zalepi za felnu da moras klestima da odvajas kad budes menjao.

Link to comment

Iskocilo mi jajo na skoro novoj Pireli gumi na Astri G pre x godina (staroj 2 godine u vreme kad se to desilo), tako da mislim da tu bas i nema pravila. Ili je jednostavno naleteo takav primerak, felerican.

Link to comment

Iskocilo mi jajo na skoro novoj Pireli gumi na Astri G pre x godina (staroj 2 godine u vreme kad se to desilo), tako da mislim da tu bas i nema pravila. Ili je jednostavno naleteo takav primerak, felerican.

 

pre ce biti da si roknuo neku bankinu ili tako nesto, meni se desilo vise puta da tako sjebem gumu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...