Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Ja sam Hellu uvek zamisljao kao neku varijantu Zvonka Bogdana..karuce i par vranaca, cilasa, dorata i kulasa..ono, menja ih po danima, kako kad je raspolozen. 

 

Ako ga pitaju za saru na gumama, samo se seretski nasmeje, namigne i pukne bicem o vazduh.

Link to comment

Stoji da namenski nije skontao saljenje ali djubre vozi mazdu trojku, i to novu, sto implicira da je stvarno izuzetno los covek. Ti sto voze mazde su posle alfista najveci govnari, realno, gori cak i od novopecenih mafijasa u audijima, meckama i bembarama.

Link to comment

Ja ne sporim da ima i toga, ali ne mogu ja biti kriv ako baba nema reflekse da predje ulicu. Sad bi oni meni da uzmu dozvolu zbog 130 u gradu a pesacki se nije ni video od leda i sta ja tu mogu da radim. Ko da bi mi zimske gume pomogle. Uostalom, nazivela se, sta sad...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Znam da je tema o zimskim ali ajde ovde. Ssve se nadam da ce ova odvratna zima proci do kraja februara bar pa gledam po netu letnje (i alu felne, naravno) pa imam neke neodumice. Naravno, gledam cene u Bosni jer je jeftinije.

 

121.jpg 185.jpg

 

111.jpg 22.jpg

 

Ovo su navodno cene na nekom popustu u nekoj firmi iz Gradiske, pa na to jos 14.5% povrat PDV-a, kurac palac... recimo, ove Miselinke su kod nas oko 305e a ovamo ispadne 220 kad se to sve sabere i oduzme, tako da sam resio da uzmem kod ovih, jos samo da skontam kako ide to sa PDV-om. Nego, koje uopste da uzmem, koje su najbolje od ovih? Ako gledam ove oznake potrosnje, voznje po kisi i decibela, Goodyear ispadne najbolja opcija, ali ne znam da li je i u stvarnosti to sve tako sjajno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...