Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

isto valja uzeti u obzir koji je dot(godina i nedelja prozivodnje( na gumi. Ortak je prosle godine uzeo nove miselinke kod macure iz 2011 godine. Tigrove gume dobijas uglavnom 3 nedelje stare. Tako da snizenje redovnih cena uvoznih guma uvek treba uzeti sa rezervom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Verovatno tigar, mada ja ne bih lošije od save.

 

Što, spadaju sa felni?

 

Čitam šta se piše ovde i povremeno pogledam da li sam na nekom forumu reli vozača ili na ppp... :lolol:

Link to comment

Što, spadaju sa felni?

 

Čitam šta se piše ovde i povremeno pogledam da li sam na nekom forumu reli vozača ili na ppp... :lolol:

Ma ne brate, loše su za bljuzgu i akvaplaning. Ono najgore.
Link to comment

Ma ne brate, loše su za bljuzgu i akvaplaning. Ono najgore.

 

Šta znam, kad vozim ispod ograničenja i prilagođeno uslovima puta, meni i letnje vrše posao, nego jebe murija.

Link to comment

Šta znam, kad vozim ispod ograničenja i prilagođeno uslovima puta, meni i letnje vrše posao, nego jebe murija.

Cekaj, pre par dana sam iz Srbije i vozeci se, naslusah se da je zakon/propis u vezi zimkulja promenjen i da nisu obavezne stalno, vec samo ako na kolovozu izistinski ima snega.

Znam da zvuci idiotski, ali tako su zvanicno pricali.

Link to comment

Što, spadaju sa felni?

 

Čitam šta se piše ovde i povremeno pogledam da li sam na nekom forumu reli vozača ili na ppp... :lolol:

+1

 

BTW, Tigar je guma sasvim na mestu, a cujem i da Trayal ima neko izdanje za domace trziste.

Link to comment

Nisu obaveznee stalno, samo ako su stvarno zimski uslovi

 

Znači ustaneš, vidiš kakvo je jutro svanulo i obuješ mu zimske ili letnje

Edited by levi
Link to comment

Ali ako dođe do sudara pu pu pu gleda se da li se imaju zimske ili ne.

Wintera je dobra guma za sneg, loše karakteristike ima za vodu, bljuzgu i sl.

Svakako je bolja nego neka letnja.

Ja ovo na osnovu švapskih™ testova, a zna se da je nemačka medecina...

Link to comment

Od gume se trazi da bude ocuvanih sara, bez ostecenja, sve u svemu redovno i u skladu sa predjenom kilometrazom menjana.

Zimi, dakle sa snegom koga ima ali i ne mora da bude, kisama, sarenim kolovozima, od suvog, preko vlaznog do zaledjenog, pouzdati se u gume i ono sto je u njih ulozeno, je em tehnicka budalastina, em neodgovorno.

Vredi i vazi se samo pazljiva voznja, bez bahacenja i egzibicija poznatih kao 'ja to umem bolje od drugih koji su budale i nepotrebno kilave i vuku se, a i gume sam platio 200 evra/kom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...