Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Ja ni neću, ove letnje su mi ok, imaju malo deblju šaru a i evo, malo po malo decembar već prošo

Bolje menjaj. Ako dodje do necega a trebao si imati zimske osiguranje ti nece nista platiti a ako si kriv onda ces sam morati placati stetu drugom. Bio je tekst cini mi se u Autobildu o tome nedavno. Nije šala.

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

4 Tigrove gume 22,000 rsd

Mali servis 8,000 rsd

Poliranje 2,000 rsd

Total: al je skupo imati kola u kurac rsd

 

Е кад возиш неки ауто са R15 гумама.  :nobles:

 

Шалу на страну, скоро сам са ортаком мало прерачунавао трошкове аута.

Ако хоћеш да иоле озбиљније одржаваш ауто, нема шансе да трошкови буду испод 500 евра годишње (регистрација и осигурање, сервис, замена делова и гума, без бензина).

На то треба додати и трошкове амортизације самог аута, који су двоцифрен проценат вредности аута, сигурно више од неколико стотина евра годишње.

Link to comment

šesnaestice još l kako tako, sedamnaestice ubijaju. ja ću za sledeću sezonu da kupim polovne felne šesnaestice i to će sa novim gumama da bude jeftinije od seta sedamnaestica. gume koje su stigle sa kolima kostaju >23 hiljade po komadu :isuse:

Link to comment

Е кад возиш неки ауто са R15 гумама.  :nobles:

 

Шалу на страну, скоро сам са ортаком мало прерачунавао трошкове аута.

Ако хоћеш да иоле озбиљније одржаваш ауто, нема шансе да трошкови буду испод 500 евра годишње (регистрација и осигурање, сервис, замена делова и гума, без бензина).

На то треба додати и трошкове амортизације самог аута, који су двоцифрен проценат вредности аута, сигурно више од неколико стотина евра годишње.

Amortizacija novih kola je od 1000 pa do 2000e godisnje.

Link to comment

šesnaestice još l kako tako, sedamnaestice ubijaju. ja ću za sledeću sezonu da kupim polovne felne šesnaestice i to će sa novim gumama da bude jeftinije od seta sedamnaestica. gume koje su stigle sa kolima kostaju >23 hiljade po komadu :isuse:

Moje 16ice su oko 80e komad. Srednji segment, Fulda ili BF Goodrich. Isto i letnja kombinacija. Prilicno sam zadovoljan s obzirom na km godisnje.

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...