Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

Uzeo sam danas Hanckok, 8500 ili 70€...

 

195x55x16...

Evo, da kažem posle pređenih, u cugu, oko 1000 km po kombinaciji snega i kiše, da mi se čini da su vrlo dobre. Nigde me nije zanelo, izvukao do Italijanskih Alpa bez problema... Sa autom koji od pomoći vozaču ima samo ABS, sve ostalo surova staromodna mehanika... :)
Link to comment

Јутрос направио туру по Калуђерици. Дошло ми после да љубим зимске гуме јер су ме испоштовале.

Link to comment

šesnaestice još l kako tako, sedamnaestice ubijaju. ja ću za sledeću sezonu da kupim polovne felne šesnaestice i to će sa novim gumama da bude jeftinije od seta sedamnaestica. gume koje su stigle sa kolima kostaju >23 hiljade po komadu :isuse:

Sedamnaestice još i kako tako, ali 20" ubijaju.

Link to comment

vozio sam poprilično po kijametu ovih dana i opet su me nervirali ovi što misle da im zimske gume daju letnju vožnju

Mrtva trka između tih i onih koji ne prelaze 35 km/h.

Još kada se uortače i zaposednu obe trake na autoputu.

Link to comment

Ovih dana nije bilo tako strašno, vozio sam po snegu 10ak kilometara, trećom 35-40 na sat. Već drugi dan i zabačeni putevi čisti. Ono što me plaši je nervoza kod vozača, bile su dve situacije u kojima se napravi kolona i onda u 1 momentu kamion kreće u preticanje jednom na pravcu drugi put cisterna ima ispred sebe nepreglednu krivinu gledaš i ne veruješ.

Link to comment

vozio sam poprilično po kijametu ovih dana i opet su me nervirali ovi što misle da im zimske gume daju letnju vožnju

prvih par km-ova i meni se desilo, mislim da ima veze sa sa nekim osećajem lažne sigurnosti. kad sam zagazio na neočišćenu uličicu pre parkinga i malo ga poterao odmah mi je došlo do mozga da zimske gume ne omogućavaju letnju vožnju

Link to comment

Ima masa likova koji skupe nekako kintu za neka besna kola i onda posle nemaju za zimske gume

 

 

:(

Ima likova, kao ja, koji kupu zimske gume i voze ih 365 dana u godini....

Doduše ove godine sam se napravio pametan pa kupio letnje .... :(

Link to comment
  • 1 month later...
  • 6 months later...

postoji mogućnost da ti likovi uzmu neupotrebljive polovne gume, onda u njihovoj radinosti dodaju još koji sloj preko postojećih šara i to što dodaju se raspadne za dve vožnje

mada je možda to priča koju plasiraju prodavci novih guma (meni ispričao automehaničar)

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...