Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Nisam primetio taj ciklus tako da ne mogu da se očitujem. A vic sa Milom je vic k'o vic, samo glup.
negde u bosni, na nekoj nizbrdici sreli se zdravko škender i stiven uonder:stiven: kako ide?zdravko: ko što vidiš?stiven: jesi video nekad moju ženu?zdravko: nisam.stiven: nisam ni ja.zdravko: a što onako njišeš glavom dok pevaš?stiven: tražim mikrofon. šta bi tražio od deda mraza?zdravko: nove mišelinke... (maše rukama usled odkočenja kolica)zdravko: (pevajući) krenulo je, krenulo...
Link to comment

Taj s Milom je u stilu onog sa Deda Mrazom i (ciganskim) detetom invalidom:-Bios si dobar cele godine, pruzi ruku da ti dam cokoladu!-Ali ciko, ja nemam ruke :(-Nema ruke, nema cokolada...Edip: I jedan malo simpaticniji ciganski:-Mamo, mao, da mi kupis belu cokoladu, ocu i ja jednom da budem musav!

Edited by placenik
Link to comment
negde u bosni, na nekoj nizbrdici sreli se zdravko škender i stiven uonder:stiven: kako ide?zdravko: ko što vidiš?stiven: jesi video nekad moju ženu?zdravko: nisam.stiven: nisam ni ja.zdravko: a što onako njišeš glavom dok pevaš?stiven: tražim mikrofon. šta bi tražio od deda mraza?zdravko: nove mišelinke... (maše rukama usled odkočenja kolica)zdravko: (pevajući) krenulo je, krenulo...
Propustio, definitivno. I ovaj je glup ali na drugi način. Edited by CTale
Link to comment
A kako to da tebi, tako uzvisenoj, moralnoj, ispravnoj i korektnoj, nije ispod casti da se spustas u nasu primitivnu kaljugu?
Cenim da topik u startu nije zamisljen da bude primitivna kaljuga, a ne mora se biti ni nesto narocito uzvisen da ti ovakav tip humora bude enormno glup i nesmesan.
Link to comment

Stavise, samo pre par strana je bilo bas dobrih vicova. A onda je dosla ekipica™ da se pravi kul™ (od vojvodjanske reci "kulov"). Kao da imaju 17 godina, a ne bar 2x toliko. Za sve je kriv Miralem, i mi svi sto smo njegovo nogatanje ovde tolerisali 5 godina.

Link to comment

^^Pa sad, ne mora se biti ni nesto narocito pristojan da ljude ciji ti se humor ne svidja ne nazivas primitivcima, vec da jednostavno iskuliras, pa ti to ipak ne polazi za rukom.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Cenim da topik u startu nije zamisljen da bude primitivna kaljuga, a ne mora se biti ni nesto narocito uzvisen da ti ovakav tip humora bude enormno glup i nesmesan.
Jedino što je ovde enormno je ovo tvoje moralno smaranje, no hard feelings.
Link to comment
^^Pa sad, ne mora se biti ni nesto narocito pristojan da ljude ciji ti se humor ne svidja ne nazivas primitivcima, vec da jednostavno iskuliras, pa ti to ipak ne polazi za rukom.
I kad nesto bazdi jedno od resenja je zapusiti nos, samo posle ne meres dihati!Potpisujem Indijev post i predlazem da Milerama i Miloblafa rascerecimo i bacimo crncugama.edit. Glase, nemoj to sebi raditi. Edited by Leia
Link to comment
Cenim da topik u startu nije zamisljen da bude primitivna kaljuga, a ne mora se biti ni nesto narocito uzvisen da ti ovakav tip humora bude enormno glup i nesmesan.
sto si se ti brate toliko uznemirio oko ove zajbancije...meni kad nesto smeta na forumu ja to ignorisem
Pikoletin vic najbolji. Dekonstrukcija vicova - njesra.
bitno je da si ti nabudzio skoro 30000 postova i malo malo pa odes sa foruma
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...