Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

a da odvrtimo film unazad :s_w:Kaze Mujo Sulji: "Volim gledat snimak svoje svadbe, al unazad!"Suljo: "Što unazad?"Mujo: "Pa, janje se sastavlja, muzika vraca pare, a Fata se vraca kuci svojoj materi!"

Link to comment

Razgovaraju dva pecaroša:- jbt, pa gde si ti, nisam te sto godina video?!- tja...oženio sam se, a i pecam par kilometara uzvodno..-oženio si se..wow...kakva ti je žena?-hm..onako...-pa šta onako...kakva je u krevetu?!-hm..ne znam sad, znaš..bolesna je, ima sifilis...-a dobro, to se leči sad...je l se bar dobro ljubi?-a ne znam, izbegavamo, znaš ima herpes..-uh..a sise, je l su velike?-a jesu, ali džabe...ima neke kraste oko bradavica..otpadaju -au čoveče, pa što je oženi!?-pa ima dobre gliste!

Link to comment

Odlučio Mujo da se reši mačke,ubaci je u auto i izbaci u drugo naselje. Mačka se,naravno, odmah vrati kući.Sutradan ode Mujo skroz na drugi kraj grada i izbaci je iz auta... Mačka se opet isti dan vrati. Poludi Mujo, strpa mačku u autoi ode daleko van grada u neku šumu. Izbaci mačku, potom padne mrak i Mujo se izgubi u šumi. Lutao on neko vreme i onda uzme telefon:- Fato, jel mačka došla kući?- Jeste.- Daj mi je na telefon da je nešto pitam..

Link to comment

:)Dolazi Mujo ranije nego obicno kuci i Fata brzo sakriva svoj vibrator, a zatim ga pita: "Otkud ti ovako rano?""Ma, dobio sam otkaz. Moje radno mjesto zamijenila je neka mašina..."

Link to comment

Dobih vic na bugarskom:Честито бебе! Да ви е живо и здраво!- Благодаря!- Как го кръстихте?- Издислав.- На кого?!?!?!- На песента от White Snake "Is This Love?"

Edited by copkillah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...