Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

samo vi pokarambasujte viceve, hocete da napustim i ovaj topic ili STA?? :s_d:Lekar proziva pacijente i zove Draganu Ristic.Ulazi muskarac pa se doktor cudi:- Ja sam prozvao Draganu, gde je ona?- Ja sam njen suprug i ona ima problem.- Kakav problem?- Pa doktore, ona izbegava seks!- Znate, mora ona da udje da bi znao kako da ovo resimo.Ulazi zgodna plavusa i doktor naredi da izadju i muz i medicinska sestra.Obraca se Dragani:- Gospodjo, vas suprug tvrdi da izbegavate seks sa njim.- Naravno, doktore, jednostavno ne mogu!- Zasto?- Pa... ujutro dok se nasminkam i spremim kasnim na posao.Poveze me komsija i kad zavrsimo voznju trazi da platim ili STA!?Posto nemam para, onda STA!?Direktor me grdi sto kasnim, pa ce mi dati otkaz ili STA!?Normalno, onda STA!?Vracam se kuci, poveze me komsija, pa ista prica kao u dolasku, opet STA!?Kad dodjem kuci, muz hoce seks a ja nisam NIZASTA!- Dobro gospodjo, da li da ovo ispricam vasem suprugu ili STA!?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...