Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

I kad nesto bazdi jedno od resenja je zapusiti nos, samo posle ne meres dihati!Potpisujem Indijev post i predlazem da Milerama i Miloblafa rascerecimo i bacimo crncugama.
priajvljen si moderatorima
Link to comment

Posle mesec dana kome, budi se Mujo i vidi Fatu svu uplakanu kako sedipokraj kreveta:Mujo:- “Fato, dodji blize da ti nesto kazem.”Fata sva sretna:- “Sta je Mujo?”Mujo:- “Sjecas li se kad sam izgubio pos’o i svi mi se smijali, a jedina si tibila uz mene?”Fata:- “Sjecam se.”Mujo:- “A sjecas li se kad sam krenuo u privatni biznis i propao, ti si opetbila uz mene?”Fata:- “Sjecam se.”Mujo:- “A sjecas li se kad sam imao sudar i ti 10 dana nisi isla kuci izbolnice, vec si sve bila uz mene?”Fata:- “Sjecam se.”Mujo:- “A sjecas li se kad sam bio ranjen i tada si bila uz mene?”Fata:- “Sjecam se.”Mujo:- “I znas Fato sta sam ja skonto?”Fata:- “Sta ljubavi?”Mujo:- “Fato, ti si meni baksuzna !!!” :lol:

Link to comment
Hoces da kazes da su crnci pederi? :o
Pa ne svi al neki sigurno jesu. Zasto, jel to nesto lose?
Ja zaista nemam kud nego da te reportujem. Inace nerado to cinim, ali osecam da je sada to moja duznost.
Mileram ce tebe srediti zbog svog ovog smaranja, necete vi ni stici do crnaca
Link to comment

aj da kazemo da su vicevi o stereotipovima simptom rasizma drustva (ne i pojedinaca koji te viceve pricaju, tu se rasizam drugacije detektuje) i da su zlo i tako dalje. ali pobogu ako neko misli da ce da icemu doprinese tako sto histerise po topicu vicevi, ja mu porucujem da je to otprilike najjalovija forma drustvene borbe koju je ovaj svet video, i to govorim iz licnog iskustva :lolol:ponizno molim obe strane da batale pricu pa da se vratimo vicevima

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...