Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Pita mali ciga tatu:- Tato a sta je to demokratija ?- To ti je sine, da svi beli radu, a mi samo blejimo i sedimo, dobivamo pomoc na lepe oci.- A `el to njima ne smeta tato ?- Pa, smeta, al` to ti je sine rasizam

Link to comment
Pita mali ciga tatu:- Tato a sta je to demokratija ?- To ti je sine, da svi beli radu, a mi samo blejimo i sedimo, dobivamo pomoc na lepe oci.- A `el to njima ne smeta tato ?- Pa, smeta, al` to ti je sine rasizam
e ovo je jedini pravi rasisticki stormfront vic. Edited by kojot
Link to comment
e ovo je jedini pravi rasisticki stormfront vic.
<_<Četiri Cigana nose kadu, kad se iza ćoška pojavi čovek sa dvocevkom i sve ih ubije. U tom se iz kade podiže skinheds i kaže:- Je li, brate, što mi izbuši gume?
Link to comment
e ovo je jedini pravi rasisticki stormfront vic.
zapravo si u pravu.onaj bergasin je poput onog o sezoni lova toliko hipertrofiran da nikako zapravo ne moze biti rasisticki.
Link to comment

Otišao Šumadinac na pecanje, upecao zlatnu ribicu i ona mu kaže reci želju..."Pa ne znam, sve imam, imanje, kuća, familija....""Pa mora da ti nešto nedostaje ili smeta?" kaže ribica.Razmisli Šumadinac, pa će: "E, slušaj, skupljaju mi se miševi na tavanu pa prave sranja, možeš da mi pomogneš?"Ribica će: "Nema frke, evo ti ovaj mali mišić, samo ga stavi na tavan i ne brini".Ode Šumadinac kući, odnese malog mišića, stavi ga na tavan, pogleda sutra, ono - nigde nijednog miša.Ode ponovo na pecanje, upeca ponovo zlatnu ribicu, ona mu opet reče da poželi želju i da je pusti, kad na to će on:"A jel imaš možda jednog, tako, malog, Kosovarčića...?"

Link to comment

Dosao Ciga (peder naravno), u frizerski salon.Pita ga frizer kako cemo ?Ciga mu odgovara : Vidi kume ovako, siske da mi budu skroz neravne, sa strane da mi ostavis jednu veliku rupu, a pozadi masinicom al da se razlikuje sa leve i desne strane.Frizer zbunjen : Gospodine nisam siguran da cu znati tako da vas osisamCiga (peder, retardiran) : A prosli put si znao mamu ti jebem!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...