Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Dete vaspitati, banovati roditelje. -_-Inače, odavno se nosim mišlju da snimam neku kefalicu sa pitanjima tipa - šta je to homoseksualac? ko su Cigani? Ko su Hrvati? Ko je Ratko Mladić?, itd. Bolji poll o tome šta Srbija misli ne može se dobiti.

Link to comment
Dete vaspitati, banovati roditelje. -_-Inače, odavno se nosim mišlju da snimam neku kefalicu sa pitanjima tipa - šta je to homoseksualac? ko su Cigani? Ko su Hrvati? Ko je Ratko Mladić?, itd. Bolji poll o tome šta Srbija misli ne može se dobiti.
+1Amandman na pitanja: u članu prvom stav jedan umesto reči ''šta'' staviti reč ''ko'', a umesto reči ''ko'' staviti reč ''šta'', tako da novi, izmenjeni član jedan glasi:Inače, odavno se nosim mišlju da snimam neku kefalicu sa pitanjima tipa - ko je to homoseksualac? Šta su Cigani? Šta su Hrvati? Šta je Ratko Mladić?, itd. Bolji poll o tome šta Srbija misli ne može se dobiti.
Link to comment

Tip hoće da skoči s mosta, a policajac ga odgovara:Čekaj, stani, imaš ženu koja te vol!!Serem se na ženu!Ali imaš i decu...Serem se i na decu!Ali eto, samo što nije proleće, sad će sve procvetati...Serem se i na proleće, imam alergiju na polen.A fudbal? Partizan će biti prvak!E serem ti se posebno na Partizan!Pa skači onda, jebala te tvoja Zvezda!!

Link to comment
Tip hoće da skoči s mosta, a policajac ga odgovara:Čekaj, stani, imaš ženu koja te vol!!Serem se na ženu!Ali imaš i decu...Serem se i na decu!Ali eto, samo što nije proleće, sad će sve procvetati...Serem se i na proleće, imam alergiju na polen.A fudbal? Partizan će biti prvak!E serem ti se posebno na Partizan!Pa skači onda, jebala te tvoja Zvezda!!
:naughty:... a onda lik kaže "ja sam Radovac i sad ću da siđem da ti j... mater"
Link to comment
tja...fudbal i vicevi oko njega <_< smijesni ko i direktan prenos kuvanjakadbizene.jpg
ja ovako gledam kulinarske emisije, jednom sam video Remzija kako gnjeci beli luk u gnjecilici, osetio sam se kao da gledam autogol svog tima u poslednjoj sekundi igre
Link to comment

izvuce se u zadnjoj sec :s_w:nego da nastavimo s pravim kulinarijama :s_d:Nagnula se Fata nad stolom i razvlaci kore za pitu.Dolazi Mujo s posla, odmjeri kako Fata mlati guzom, zadigne joj suknju i ooooopichi.Fata: Brz si nešto, ni koru nisam uspjela razvuci!Mujo: Eeee, a jel Haso dolazio po bicikl?Fata: Jeste.Mujo: I ... jel se zadržo?Fata: Bo'me ... 4 kore!!!

Link to comment

U Mujinom selu, iz kafane ukradena bačva rakije od 200litara.Pokrenuta akcija traženja, trka frka, uključila se milicija i sve to...Nađu oni bačvu kod Muje u dvorištu, samo praznuPitaju Muju: Mujo gde je rakija? Šta si uradi sa njom?Muja: Popijo?Oni: Popijo si celo bure rakije?Muja: ma ne, samo pola buretaOni: Gde je druga polovina rakije?Muja: Prodao sam.Oni: A gde su pare?Muja: Potrošio sam.Oni: Na šta?Muja: Na piće!

Link to comment

budi se Dragosav(može da bude i bilo koja nac. i bilo koja druga manjina) iz kome posle operacijelekar: Kako si?Dragosav: Dobro gosn lekar, samo noge ne osećam…lekar: A njih smo morali da operemo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...